Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. május 25.

Kiszerelés:   1,8 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"Az Avon True Beauty ajakrúzs egy klasszikus rúzs, mely szinte csodákra képes. Tartós szín, száraz ajkak nélkül!"

• tartós szín
  • kellemes érzés viselni
  • közepestől a teljes fedésig
  • szaténfény
  • SPF 15

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Franciacsaj

2019. október 21.

Ajándékba kaptam. Krémes, kellemes színű, elég tartós és nem szárítja a szám, de nem lett ez a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Diaaa

2019. szeptember 13.

4 színben van meg:

Sunset: egy átlagos krémes rúzs, semmi extra
Forever Pink: Elég gyenge a szín....a katalógusban teljesen más mint élőben....viszont a formulával meg vagyok elégedve, hidratálást is tapasztaltam.
Lasting Pink: 100 szor kell végighúzni a számon mire fed...de alapvetően nem rossz.
Totally Twig: Gyönörű szín <3 A fedése tökéletes és annak ellenére, hogy krémes, olyan mint ha rászáradna a számra mint egy matt rúzs....egész napon át tart.
Eternal fleme: rengeteg vörös rúzsom közül kedvenc lett, nem szárít, krémes nagyon viszont tartós és nem csúszik-mászik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

4 színben van meg:

Sunset: egy átlagos krémes rúzs, semmi extra

Mia0602

2019. július 25.

Totally Twig árnyalat van meg. Ez egy barna árnyalat, nekem tetszik, kellemes viselni. Krémes, jól fed. Tartóssága 2-3óra, ami szerintem átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

harpec

2019. március 25.

Nem vagyok rúzs párti, de ez egy olyan, amit szeretek használni. Nem tartós, de krémes, puhává teszi a számat, nem szárít. Plusz, elkevertem valahová és egy év után találtam meg az egyiket. Állag, szín ugyanaz, szag nincs, kételkedve, de felkentem, semmi irritáció, semmi gond. Szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

sztike

2018. november 24.

Cappuccino árnyalatban van meg, én nagyon szeretem. Kényelmes viselni, tartós, nem szárít. A színe telitalálat, natúr sminkhez, hétköznapokra tökéletes, meleg árnyalat. Egyedül a kiszerelését keveslem kicsit, de majd meglátjuk, meddig lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

racheldawes

2018. november 10.

A 'rose creme' árnyalatot birtokolom. Kellemes kis rúzs, nekem a "leszaladok a közértbe" alkalmakra tökéletes. Pigmentáltság terén nem a legerősebb, de a jojoba olajnak köszönhetően valóban hidratálja az ajkakat, és az illata is nagyon finom. Ennyi pénzért szerintem teljesen megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Sissy0125

2018. október 10.

Pár hónapja használom, és teljesen elégedett vagyok vele. Ár érték aránya tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

dundicat

2018. június 24.

Nekem még az ultra beauty változatom van, ami ugyan ez a rúzs, csak régebbi kiadás. Én nagyon szeretem, eternar flame árnyalatot rendeltem belőle, aminek szép, erőteljes színe van, a gesztenyebarna hajamhoz kifejezetten passzol. A tartósságával is meg vagyok elégedve, az árához képest. Egy egész napot nem bírna ki, de egy koncertet simán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Törpy

2018. június 16.

Nagyon imádom,az illata is finom és a tartóssága is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Nagyon imádom,az illata is finom és a tartóssága is jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Diphenyl Dimethicone, Isododecane, Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate, Lanolin, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrogenated Polyisobutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Diphenyl Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77120, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 21 / CI 45380, Carmine / CI 75470, CI 42090, CI 45410

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.