Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Effi, az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. december 17.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1199 Ft

"Fedezd fel a matt árnyalatok egy új dimenzióját az Avon True Delicate matt ajakrúzzsal! Élvezd az új, finoman matt színt, mely többé már nem merész, hanem lágy és diszkrét. A rúzs krémes formulájával közepes, matt fedést érhetsz el ajkaidon, a végtelenségig nőies hatást keltve."

• természetes hatás, kényelmes viselet
  • nincs több száraz, nehéz érzés az ajkakon
  • nem kell többé zsebkendővel felitatni a felesleges rúzst

8 árnyalatban kapható

Ár: 1199 Ft , Eladó: Avon.hu
    Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
    kindliviki

2019. július 24.

Kedvencem évek óta! Ha lehetne az egész színskálát beszerezném. Egyenlőre két nagyon hasonló színt használok, de imádom őket. Bármikor is helytáll! Akciós áron szoktam venni 900 Ft körül, szerintem ebben az árban leköröz bármien más rúzst. Ha elkezd kopni, az is vállható és egyenletes. Kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

ppetruc

2019. június 23.

Imádom! Nagyon kényelmes viselet, tartós, erősen pigmentált színek. Több színben is megvan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

ZoeEvans

2019. május 13.

5 darab ilyen rúzsom van, és mindet imádom. Nem szárítja az ajkakat, pigmentáltak, könnyű velük dolgozni, és szinte el sem mozdul a helyéről. 6 órát simán kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Blondiegirl02

Korcsoport: < 18
    2019. április 26.

Ilyen fajta rúzsból van 3 is, én nagyon imádom őket. Picit szárít, de ajakápolóval korrigálható, nem olyan drasztikus. Nagyon pigmentáltak a színek is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 26.

pattelin

2019. március 26.

A Misty Mocha árnyalatot kaptam ajándékba. Barnás-mályvás szín, ami nem nagyon tér el a szájam színétől, mégis gyönyörű! Könnyű felvinni, fél-mattra szárad, nagyon könnyed viselet. Szépen kopik, meglepően tartós! Picit szárít, mint minden rúzs! Lehet, hogy beszerzek belőle más árnyalatban is, mert mostanában nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

manobeka

2019. március 22.

Még a Douglasban sem kaptam elfogadható áron ( NYX) matt rúzst, ami egy sötét szájszínre és meleg bőrtónusra való meleg mályvás szín. Tele van pink és hideg pink, vagy ilyen hihetetlen ibolya lila színben. Az Avonos kis hölgy ajánlotta ezt rám nézve,Mauve Whisper árnyalat. Ebből nincs olyan sok a piacon sajnos. Nagyon szeretem használni, lehet paskolni is, akkor még lágyabb a hatás, közepesen tartós, de szerintem ár-érték arányban nagyon jó termék, szépen lehet dolgozni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 22.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
    2019. január 2.

Számomra fantasztikus. Könnyen fel tudom vinni, és viszonylag sokáig fent marad :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 2.

Doryen

2018. december 25.

Szeretem az Avon ruzsokat, a sima mattokat hasznaltam eddig, mert szupertartosak voltak, de nagyon szaritottak. Ebbol a verziobol a Bitten Apple mintajat kaptam, amit nagyon szerettem, gyonyoru szine van es nem szarit. Kicsit kevesbe tartos, mint a matt tarsa, de nekem igy is bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Effi

2018. november 12.

Hétköznapokra kerestem irodai viseletnek megfelelő nem túl feltűnő, mégis tartós színű rúzst. Rengeteg vizet iszom, és utálom, hogy minden ivás után meg kell néznem, mennyi veszett oda a rúzsomból. A tanácsadónőmtől kértem mintákat és igen, meg is van a tökéletes. Misty Mocha a neve és valami gyönyörű. Hullasápadt arcbőrömből sem ordít ki, zöld szemeimhez kiválóan passzol, ki is emeli őket. Ajkaim színe alapból sajna nem rózsás, inkább barnás-bőrszínű és ez tökéletesen passzol hozzá, és emeli ki. És valami elképesztően tartós! Eggyé válik az ajkakkal, fokozatosan, szépen lassan és egyenletesen kopik. Reggel 7-kor kentem fel, este 7-kor még látszott belőle. Aláhidratálva nem szárít. Nem az a poros-mattra száradó fajta, kicsit krémesebb. A Misty Mochát minden színtelen arcú sorstársamnak jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
    Hidratálók: Lanolin, Lauryl PCA
    Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Lilás piros.