Avon

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ez a folyékony alapozó 100% fedést nyújt, mattít, könnyű állaga pedig természetes külsőt ad a bőrnek, maszkhatás nélkül, SP15-tel.

Ár: 800 ft , Eladó: nanne
Állapot: Kepen látható, kb 60%-a van meg , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postazni is tudok

c_andersen

2019. július 22.

Már több üveggel elhasználtam, a régebbi verzióból is. Nem maszkos, de én minden alapozót kézzel kenek fel. Fedése jó, közepesnél kicsit erősebb. Kicsit matt, ezért mostanában inkább a lux vonalat használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

Angyalka94

2019. május 16.

Jól fed és jó is lenne hogyha pár óra viselés után nem fénylene úgy a bőröm mint aki most jött ki a szaunából .. Próbáltam már púderrel és az nélkül is. Úgy nem rossz,de az én zsíros bőrömnek nem a tökéletes alapozó. Használni használom de ha csak rövid távú fedés kell. Újra venni nem fogom.
Maga a fedése miatt és hogy könnyű eldolgozni a bőrön kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Maga a fedése miatt és hogy könnyű eldolgozni a bőrön kap 3 csillagot.

olahnemese

2018. május 11.

Meglepően jó alapozó! Light Ivory árnyalatot birtoklom, az Ivory baromi sötét és sárgás... Jó a fedése, építhető, nincs maszkhatása. Púdert nem használok, sokat enyhül a fedése a nap folyamán, de este sminklemosáskor igencsak van nyoma a vattakorongon. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

zita.herkovics

2018. április 10.

Hihetetlenül bosszantó egy vétel volt. El kellett ajándékoznom. Az Ivory is borzalmasan sárga és sötét volt hozzám képest. Ecsettel nem is lehetett normálisan eldolgozni, csak blenderrel. Pedig úgy emlékeztem, hogy az Avon alapozói jók. Persze, utoljára az Ideal Flawless és a Luxe alapozókat használtam, évekkel ezelőtt. Hm. Egyelőre nem próbálkozom velük. Viszont, a jó hír, hogy akinek átadtam, az szereti és passzol hozzá az árnyalat is. Ezért a két csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

MissNothing

2018. március 14.

nagyon selymes állaga van, könnyen eloszlatható, nem igazán hagy maszk hatást. Körülbelül két hete van meg, de semmi rosszat nem mondhatok rá, sőt még pattanásokt sem okozott (ez ritkaság nálam!). Elég jól elkaptam a színválasztást is, árarány értékben is öt csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Scisaili

2018. február 25.

Sok - sok alapozó után ( volt drágább és olcsóbb is) végre a kezem ügyébe akadt ez az alapozó. Mostanában a problémás arcbőrömre pont tökéletes. Eddig szinte minden alapozótól pattanásos lett az arcom. Nekem nem lett maszk hatású és az állaga is könnyű. Én smink fix állóval használom így elég tartós szinte egész nap. Elég világos a bőrszínem de remekül illeszkedik hozzá. Remélem még sokáig meg tudom majd venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

bihelga

2018. február 19.

Avonos viszonylatban nagyon jó kis alapozó! Nem maszkhatású, közepes fedésű, tartós, nem mászkál, nem folyik le,.és a pattanásra nagyon hajlamos bőrömet sem bántotta. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Lili2109

2017. december 16.

Nem vagyok egy alapozó szakértő, de nekem bejött. Szép, nem maszkos és könnyű. Sokáig mattít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Bogg

2017. november 10.

Sziasztok! Nagyjából két hónap után rendes tapasztalatból fogok tudni írni, nem csak hirtelen felindulásból.

Első nap, miután megkaptam, azt hittem elájulok tőle, annyira szépen beleolvadt az arcomba, nyom nélkül, és nem is hagyott zsíros érzetet, pedig nem sikerült a bőrszínemhez választani a színt. Mondtam: végre, egy normális alapozó, ami nem maszkhatású! Meg is dicsértek többen az első hónapban, amíg használtam, hogy nem is látszik, hogy van rajtam valami. Eltávolítani tényleg borzalmas, mert könnyedsége ellenére mégis nehéz az állaga. Ezzel meg is barátkoztam, de jött a feketeleves..
Hiába tisztítottam rendszeresen a bőrömet, észrevettem, hogy a homlokomon napról napra egyre több apró pattanás jelent meg. Először az arctisztítómat vádoltam, ami szintén nem a legtökéletesebb (Neutrogena Hydro Boost). Elhagytam, és más tisztítót használtam, a pattik tovább sokasodtak, és már annyira elfajult a helyzet, hogy alig találtam sima részt a homlokomon... a bőröm többi részéről nem is beszélve, érdes lett és mitesszeres, pedig alapból szinte hibátlan a bőröm (a vegyes bőrtípust leszámítva). Amióta nem használom, a pattik egyre kevesebben vannak, hála az égnek, és ebben a garnier pure termékcsalád is sokat segített.
Szóval aki azon gondolkodik vegyes bőrtípussal, hogy ezt megválasztaná, NE tegye! Eleinte hatásos, utána viszont több kárt okoz! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Lovemyhair

2017. november 5.

Nem szeretem az avon alapozóit, de gondoltam egy próbát megér, ezért vettem belőle két mintát. Milyen jól tettem, hogy csak mintát, amit igérnek mind csak hazugság. Abszolut nem fed semmit, iszonyatosan maszk hatása van, beül a ráncokba, és annak ellenére, hogy nincs kiszáradva a bőröm, iszonyatosan szemcsés. Plusz, nagyon elnehezítette az arcomat és alig lehetett lemosni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.