Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: HNReni, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Matt hatású, magas fedésű, könnyed alapozó. O lajmentes összetétele bársonyos, púderes hatást biztosít akár 12 órán át.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Csutak

2022. január 15.

Nem egy rossz termék, sőt. A t-zónámban sem fényesedett át, mint gondoltam, hogy át fog. Jól teljesített, nem folyós, a maszk sem törölte le annyira...de azért voltak foltok, mikor itthon levettem. Ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

CandyShimmer

2021. július 25.

Ebből szerencsére csak egy mintát rendeltem. Borzalmas. Élőbe világosabb a szín mint a katalógusban, felkenve csúnya maszkos, látszik hogy van az arcomon egy matt csúnya vakolat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Annus9977

2021. március 25.

Én egyenlőre csak a termékmintát vettem meg, 3 féle árnyalatban. Nude/ Light Beige/ Natural Beige. Kipróbáltam sajnos egyik árnyalat sem volt megfelelő, mindegyik olyan sötét volt a bőrömhöz hogy nagyon gázul nézett ki, viszont maga az alapozó tényleg nagy fedést ad, iszonyú matt, ami rájöttem hogy szerintem nem hozzám való, de még megpróbálom a többi árnyalatot is, nem mondok le még róla, mert még van 2 világosabb árnyalat, azt is szeretném kipróbálni, de szerintem nekem nem ő lesz a befutó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Petra0408

2021. március 22.

Nem egy Catrice, de szerintem jó fedése van ecsettel, az én problémás bőrömre is simán vállalható. Tényleg matt, nagyon, még zsíros bőrre sem igényel púderezést, és ha nem piszkálom, elég tartós is.
Azt még hozzátenném, hogy embert nem láttam még, aki Avonból teljes áron vásárol, ez a termék sem ér meg 2900 forintot (ld. Catrice 2200 forintért veri), de akciósan 1100-1500 forint közt szokott mozogni, annyiért tök jó szaladgálós alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. január 20.

Nagyon jól fed és tartós, teljesen mattá tette a zsíros bőröm. Annyi a negatívum, hogy nagyon folyós, az elején akkor is jött belőle ha csak a kupakot csavartam le. De ettől független nekem bejött, és újravevős. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 20.

csiges

2021. január 9.

2020.09.21. - P1-20 Light ivory árnyalat
Most kaptam a kezembe, fél doboz levegő. A színe tetszik.

2020.10.27. - P1-20 Light ivory árnyalat
Most kezdtem el rendesen használni, hogy a régi alapozóm elkopott.
Nos, amit eddig két nap után tapasztaltam: nagyon vékony a fedése, építeni sem nagyon lehet. Annak ellenére hogy világos, a bőrszínemhez nem illik, mert ez inkább ilyen hulla színű szürkés-zöldes rózsaszín, nekem pedig barackosabb, sárgásabb fehér az arc színem.
Maximum más termékek világosítására tudom elképzelni hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.09.21. - P1-20 Light ivory árnyalat
Most kaptam a kezembe, fél doboz levegő. A színe tetszik.

2020.10.27. - P1-20 Light ivory árnyalat
Most kezdtem el rendesen használni, hogy a régi alapozóm elkopott.
Maximum más termékek világosítására tudom elképzelni hosszú távon.

tátombák

2020. május 14.

Elég híg alapozó, még amikor tele volt, és fektetve hagytam, megindult a tubusból. A fedése egy gyenge közepes, inkább akkor használom, ha nem erős fedés kell. Ecsettel szépen eloszlatható. Nagyon könnyű állaga van, nyárra is jó lesz, mert igazából annyira zsíros olyankor a bőröm, hogy bármit kenek rá, átfénylik. Akkor meg inkább már valami könnyűt választok. Újravettem, ár/érték arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Jule

2020. április 27.

Zsírosodásra hajlamos bőröm miatt vettem meg ezt az alapozót, és jól tettem. Nem vagyok megszállottja az Avonnak, de lehet azért jó termékeket, jó áron találni náluk, és ez pont ilyen. Szépen fed, könnyű eldolgozni, nem folyik le a bőrömről, és valóban mattít is, bár én biztos ami biztos alapon átmegyek rajta egy réteg púderrel. Ár-érték arányban tökéletesen teljesít, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

macooka

2020. április 2.

Nagyon meglepődtem ezen az alapozón, mert egyszerűen szuper. A zsíros bőröm miatt minden alapozót megveszek kb, amin virít a "matte" szócska, gondoltam ennek is adok egy esélyt, pedig sokszor szkeptikus vagyok az Avon cuccokal. Szerencsére nagyon kellemesen csalódtam ebben a termékben. Már alapból egy plusz pont, hogy végre nem csak 4 színben elérhető, mert így a Light Ivory pont megfelel. Felvitelkor jól eldolgozható, próbáltam már blenderrel és ecsettel is, mindkettővel szuper. Közepes fedésűnek mondanám egyébként, amit tovább lehet építeni egy erős közepesig. Szerencsére nem csúszik le az arcomról, nem szeparálódik, nem emeli ki a száraz részeket, nem csak messziről szép, de közelről is. Majdnem egész nap matt marad ráadásul. Az meg csak hab a tortán, hogy kibontástól számított 2 évig jó. Ha elfogy, ezt szívesen újravenném jelen állás szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Eva98

2019. november 12.

Matt alapozót kerestem, mert az összes többit nagyon hamar ledobja az arcom. Nekem bevált, előtte nem árt radírozni, majd egy hidratáló krémet vékonyan alákenni mert picit szárít. Tényleg matt, nekem nincs sok pattanásom, vagy ha van akkor kisebbek, azokat szépen elfedi,ha nem akkor használok mellé egy kis korrektort és tökéletes fedést biztosít. Senki nem mondja meg hogy van rajtam alapozó, jól illeszkedik a bőrszínemhez (Ivory árnyalat van meg). Nekem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.