Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: HNReni, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Matt hatású, magas fedésű, könnyed alapozó. O lajmentes összetétele bársonyos, púderes hatást biztosít akár 12 órán át.

Eva98

2019. november 12.

Matt alapozót kerestem, mert az összes többit nagyon hamar ledobja az arcom. Nekem bevált, előtte nem árt radírozni, majd egy hidratáló krémet vékonyan alákenni mert picit szárít. Tényleg matt, nekem nincs sok pattanásom, vagy ha van akkor kisebbek, azokat szépen elfedi,ha nem akkor használok mellé egy kis korrektort és tökéletes fedést biztosít. Senki nem mondja meg hogy van rajtam alapozó, jól illeszkedik a bőrszínemhez (Ivory árnyalat van meg). Nekem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

saniko0093

2019. szeptember 27.

Tesztert próbáltam belőle, de nekem sajnos egy hatalmas NEM.
Nehéz volt szépen eldolgozni, már a felkenéskor nagyon matt, púderes hatású volt, úgy éreztem, kicsit szárította a bőröm. Ennek köszönhetően néhány órával később ugyanúgy fénylett az arcom, mint sok más alapozótól. Cserébe viszont nem fedett túlságosan, és büdös is.
Csak azért adok neki két csillagot az egy helyett, mert kárt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Tesztert próbáltam belőle, de nekem sajnos egy hatalmas NEM.
Csak azért adok neki két csillagot az egy helyett, mert kárt nem okozott.

fokyandi

2019. szeptember 1.

Ivory árnyalatot használom. Könnyen eldolgozható, erősen közepes fedésű alapozó. Kellemes viselni, nem nehezíti el az arcom, ha hozzáérek nem kopik le. Zsíros arcbőröm miatt egész nap nem marad matt, de órákon át kitart. Arctisztítás után kell még egy kis micellás törölgetés, mert nagyon ragaszkodik az arcomhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Reni666

2019. szeptember 1.

Nagyon megéri a pénzt .
-tartós .
-nem okoz pattanásokat .
-közepes fedése van .
-nagyon jol eldolgozható ,akár más alapozóval is .
-matt hatása kitart estig.
-természetes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Nagyon megéri a pénzt .
-tartós .
-nem okoz pattanásokat .
-közepes fedése van .
-nagyon jol eldolgozható ,akár más alapozóval is .
-matt hatása kitart estig.
-természetes hatása van.

Angyalka94

2019. május 22.

Tesztelés alatt van még. Ma első alkalommal használtam de nem jött be. Úgy döntöttem adok neki még egy esélyt de nem hiszem hogy megszeretem. Mindegy hogy mivel kenem az arcomra nehéz eldolgozni úgy hogy ne legyen csíkos . A fedése se jó, többet vártam. Ahhoz hogy minimálisan fedjen két réteg kell de ekkor fellép itt ott a maszk hatás. Még egyszer megpróbálom majd, de szerintem akkor se fogom megszeretni. Maga a termék csomagolása, állaga jó de amit nyújtani tud az kevés. Nekem kevés. Nem hiszem hogy újra veszem.
3 csillag jár neki mert mattnak tényleg matt de ennyi.

Megpróbáltam a jót meglátni benne.. Nem ment. Nekem ez megint nem vált be. Én nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

3 csillag jár neki mert mattnak tényleg matt de ennyi.

babrysz94

2019. május 17.

Bevezető áron rendeltem meg, így elég jó áron volt. Most használom először, egy rétegben vittem fel és elég jónak tűnik. Tényleg matt, könnyen eldolgozható, így fél nap után még egészen tartósnak is mondanám, de sajnos nekem nagyon pattanásos a bőröm és ezt nehéz lenne bármivel is elfedni. Legközelebb 2 rétegben fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Padli

2019. április 9.

Nude árnyalat van meg. Tényleg matt, jól eldolgozható. Könnyű a viselete, nekem a nap végére az államnál kicsit lekopott. Ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

hegedusreka

2019. április 8.

Bevezető áron rendeltem meg , így megérte az árát, teljes áron nem biztos hogy megvenném.
A magad fedés kissé túlzó , nem különösebben problémás a bőröm, nincsenek piros pattanásaim, mégis két rétegben kellett fel vinnem az alapozót ahoz hogy elérjék a kívánt hatást. Valóban matt , az teljesen rendben van, könnyen ellehetett dolgozni blenderrel , és egész nap fent is maradt szépen , nem kopott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

NoraGergely

2019. március 18.

Nekem nagyon tetszik! Könnyű eldolgozni, nem fénylik át, tartós is, nem okozott irritációt sem. Egyedüli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.