Avon

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erősíti, védi és opálos fényben fürdeti a körmöket.

Kremcica

2019. május 25.

Szép színt ad a körmöknek, de nagyon gyorsan kopik. Fedőlakkal tovább tart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Szép színt ad a körmöknek, de nagyon gyorsan kopik. Fedőlakkal tovább tart. :)

Caitlin1222

2018. szeptember 5.

Annak ellenére, hogy sokszor kezet mosok, takarítok, mosogatok elég sokáig bírja. Körömerősítőként is nagyon bevált, korábban rettentően puhák voltak a körmeim, most egy csavart is be tudok tekerni vele. Igaz évek óta csak átlátszó (Avonos) körömerősítőt használok lakk helyett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Bonzee

2018. március 3.

Az én mosogatási mániám mellett elég gyorsan megadja magát, de volt már ennél sokkal drágább, és ahhoz képest fényévekkel rosszabban teljesítő lakkom is. Habár ez nem is lakk, hanem elvileg körömerősítő. Hát ezt a funkcióját én speciel kevésbé tapasztaltam. Ellenben szeretem az árnyalatait, a kedvencem éppen ez a pink, ami a képen van, mert ez olyan "van is rajtam, meg nincs is" látvány, és finom, visszafogott, természetes ápoltságot ad a körmeimnek (amíg rommá nem mosogatom őket).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

tenagi

2017. szeptember 19.

Sheer love és sheer lilac árnyalatúakat rendeltem. Gyorsan szárad, ha egy rétegben kenem, így ilyen legyen valami a körmömön lakknak jó. Nekem nem erősítette a körmeimet, viszont tény, hogy amikor rendszeresen kentem fel, akkor ez pattogott le és nem a körmöm tört le. Gyorsan kopik, több rétegben nem ajánlatos kenni, mert a két visszafogott rózsaszínes, lilás árnyalat is csúnya lesz, míg egy rétegben a sheer love fel sem tűnik.

UP: Most elővettem a rózsaszínt (sheer love) és most látom az csak még Avon nail experts néven fut. Mindegy, az eredményen nem sokat változtat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

patty1007

2017. július 20.

Körömlakk alá fedésnek használom. Ápolónak nem rossz, de csodákat nem tesz, a színéről ne is beszéljünk mert egyáltalán nem olyan mint amilyen a magazinban volt, az ecsetes része nagyon gyengén van a fejbe belerögzítve, egy húzásra ki is jött az összes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

kataa0105

2017. június 5.

Jó kis koromlakk, nekem Lilac Love árnyalatában van meg. 4 napig van fent nagyjából, utána kopik, könnyen lejön koromlakklemosoval. Azt nem mondanám, hogy erősebbek tőle a kormeim, ezt az ígéretet nem teljesíti:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Fabi95

2017. május 8.

Egy nagy nulla. Darabokban kopik le a körmeimről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Egy nagy nulla. Darabokban kopik le a körmeimről.

Andika77

2016. november 11.

Akkor használom, ha nincs időm színesre festeni a körmöm. Hatásról nem tudok beszámolni, mivel 1-2 nap után le kell mosnom, mivel nagyon kopik a körömvégnél. A színe szép, de semmi extra.Lehet, hogy alaplakként kellene használni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

hdora87

2016. július 8.

Nagyon jó kis körömerősítő, szép színt ad a körmöknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Nagyon jó kis körömerősítő, szép színt ad a körmöknek.

totkata

2016. április 19.

Nagyon csalóka a fotó róla, mert a visszafogott, számomra szép rózsaszín a fényképről a körmön giccses, élénk babarózsaszín árnyalat, ami borzasztó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.