Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokyandi, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2019. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Tápláló formula, visszafogott, finom színek, természetes csillogás. Jojobaolajjal, avokádóolajjal, kókuszolajjal és E-vitaminnal.

1000 Ft ÚJ Avon True Lip Oil Ajakolaj
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

TamaraS

2021. október 10.

Kellemes ez az olaj, mint egy szájfény. Szép színe, fénye van, nem ragad, szépen hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 10.

Kusika

Korcsoport: >54
2021. október 10.

Blossom árnyalatot vettem meg esztétikus csomagolás,gyönyörű színe van.
Szép fényt ad ,könnyen felvihető kevés is elég belőle krémesen ápolja az
ajkakat,nincs az a kellemetlen összehúzó érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 10.

Blossom árnyalatot vettem meg esztétikus csomagolás,gyönyörű színe van.
Szép fényt ad ,könnyen felvihető kevés is elég belőle krémesen ápolja az
ajkakat,nincs az a kellemetlen összehúzó érzés.

Livi87

2021. szeptember 30.

Színezést nem ad az ajkaknak,viszont hidratálja és csodálatos fényűvé varázsolja.Nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Beiggi

2021. július 15.

Nekem a csillámos verzió van meg, hidratáló hatása nemigen van viszont arra jó, hogy feldobjam a napi mászkálásaim során mikor nincs a számon semmi. Picit ragacsosnak mondanám, de ez nem zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

KisTigris

2021. június 13.

Gyakorlatilag ez szájfény. Vékonyan kentem fel, az is bőven elég. Fénylik és kicsit csillog az ajkam, nagyon tetszik. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 13.

Tanomi

2021. március 21.

Különösebb színhatást, nem vettem észre, de különösebben semmi bajom nincs vele. Számomra a viselésekor lévő érzés kicsit celluxra hasonlít. (Kicsit tapadós érzés, de nem zavaróan és valójában egyáltalán nem tapadnak az ajkak.) Az illata és az íze szerintem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Emma23

2021. január 30.

Szépen hidratálta a szám és szép fényt adott neki. Nekem tetszett és újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

f.reni97

2020. október 27.

Egyszer megrendeltem, többször nem fogom.
Szép hatást kelt, kellemes az illata és a viselete, de abszolút nem tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

Egyszer megrendeltem, többször nem fogom.
Szép hatást kelt, kellemes az illata és a viselete, de abszolút nem tartós

bessie

2020. október 3.

Párszor próbáltam. Felkenve olyan, mintha szájfény lenne. Nagy hidratálást nem vettem észre, és hamar kopik. Rúzs fölé tudom elképzelni, esetleg otthon használni. Nekem a blossom árnyalat van meg, a szám is rózsaszínes. Nem vettem észre enyhe színezést sem. De mint mondtam nem ez a legnagyobb baja a terméknek.
Nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Nekem nem újravevős.

Eowynie

2020. szeptember 26.

Szájfénykényt megfelel teljes mértékben, illata nagyon kellemes de.....ajakápolóként megbukott nálam :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Lilás piros.