Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokyandi, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2019. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Tápláló formula, visszafogott, finom színek, természetes csillogás. Jojobaolajjal, avokádóolajjal, kókuszolajjal és E-vitaminnal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

skin

2024. február 15.

Harmadjára veszem újra. Ez nálam nagy szó mert elég kísérletezős fajta vagyok. Az viszont engem igazol hogy egy profinál is láttam aki szívesen használja a modelljein.
Ez a termék kellemes, számomra hidratáló ajakfény. Nem ragad és szép vizes ragyogó hatása van. Nem szárítja az ajkaimat. Zsebben is elfér .Így újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. február 15.

abicicaaa

2023. december 31.

Ajándékba kaptam, és nem gondoltam volna hogy szeretni fogom. Egyenesen imádom! Nem kell tőle extrém hidratálást várni, de olyan vizes fényt ad az ajkaknak, hogy tőlem többen is megkérdezték már, hogy fel van-e töltve a szám, amikor ez volt rajtam. Optikailag tényleg olyan hatása van, mintha fel lenne turbózva az ajak.
Minimálisan ragad csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 31.

Minimálisan ragad csak.

Doryca007

2023. december 25.

Picit ragacsos, szép színű, hamar eltűnik az ajkakról, nem hidratáló, kicsit szárazkásnak érzem a szám hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 25.

Asztraia

2023. október 21.

Nem sok Avon terméket használok, de kíváncsi lettem erre az olajra.
Mindkét változatát beszereztem és igazi kellemes csalódásban volt részem.
Szép színek, jó hidratálás, letisztult csomagolás....meglepően hamar beépült a mindennapi kenceficéim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 21.

Nem sok Avon terméket használok, de kíváncsi lettem erre az olajra.
Mindkét változatát beszereztem és igazi kellemes csalódásban volt részem.

Enne

2023. március 17.

Egy éjjel azt álmodtam, hogy ajakolajat akartam venni, de amikor odaértem az üzletbe, valahogy mindig eltűnt a polcokról. Amikor felébredtem, eszembe jutott, hogy az avonnál kapható ilyen termék, így amikor a kezembe került egy katalógus, azonnal beszereztem. A halvány rózsaszín, csillámos változatot választottam. Emlékeztet a régi old-school görgős szájfényemre, ami szintén avonos volt, és kb. 14 évesen használtam. Imádtam, bár annak dinnye illata volt és nagyon csillámos volt. Persze ez egy exkluzívabb kivitel az applikátoros megoldással. Sokkal szebb élőben, mint a katalógusban. Magában használva enyhe fényt ad, hamarabb eltűnik, mint a szájfények. Rúzsra kenve is kipróbáltam, jól működik azzal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 17.

SzCsLola

2023. február 2.

Az örök kedvenc ajakolajom! 6. vagy 7. tubussal használom jelenleg. Mindkét színárnyalatát szeretem. Hidratál, csodás fényt ad, könnyen felkenhető, praktikus a csomagolása, nem folyik, nagyon finom az illata. Viszonylag sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 2.

zittca

2022. szeptember 7.

Csillog, fényes, csodás illata van és mindezek mellett még hidratál is. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 7.

Yummy

2022. március 19.

Hidratál, fantasztikus illat, íz, csillogás. Csodajó, újravevős. Blossom szín van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

kismadár

2022. március 3.

A csomagolása, az illata, az íze mind nagyon szupi. Nekem a világosabb árnyalat volt meg, jól hidratálta az ajkaimat, de a wow hatás elmaradt. Szépek benne a csillámok, természetes a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

TamaraS

2021. október 10.

Kellemes ez az olaj, mint egy szájfény. Szép színe, fénye van, nem ragad, szépen hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.