Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokyandi, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2019. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Tápláló formula, visszafogott, finom színek, természetes csillogás. Jojobaolajjal, avokádóolajjal, kókuszolajjal és E-vitaminnal.

Ár: 600 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Erus15

2019. május 16.

Kényelmes viselet, kellően táplálja az ajkakat, könnyű a felvitele, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Tündérvirág

2019. május 15.

A legnagyobb meglepetés volt ez nekem! Azt hittem, hogy ragacsos lesz, de nem! Könnyen felvihető, nem tapad, kellemes érzés viselni. Az ajkaimat táplálja, és emellett szép fénye is van. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

KittyLady

2019. május 8.

Nagyon szeretem, az illata csodás. Szépen csillog, nem tapad, elég egy keveset is felvinni belőle. Lehetne kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

timi8940

2019. március 25.

Zavaró olajos érzet, kényelmetlen viselni. Nekem egyáltalán nem jött be.2 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

pinkyNiki

2019. március 25.

Sok jót hallottam róla, ezért megrendeltem. Amit nem bántam meg. Illata nagyon kellemes vaníliás, íze édes, színe nincs. Textúrája szájfényhez hasonló, de nem olajos, nem ragad. Napközben nem sokáig marad az ajkakon, ezért éjszakára használom és reggelre pihe-puha lesz tőle az ajkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

dandy93

2019. március 18.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban... Még nem használtam ajakolajat, így nem tudtam, mire számítsak. Számomra ez egy finoman csillogó szájfénynek bizonyult, ami a sima ajakbalzsamoknál tartósabb viselet, de minimálisan ragacsosnak érzem, és nem vagyok elégedett a hidratáló hatásával sem. Alapvetően a '3-szor több nedvesség' ígérete miatt vettem meg, de ezt a hatást az extrán cserepes ajkaimon nem tudja teljesíteni, amik beszívódás után ugyanolyan szárazak maradnak, mint előtte voltak... Nem pontozom le, mert jó kis termék, de nekem ennél valami táplálóbb kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

kis.anett1992

2019. március 18.

Itt olvasott vélemények alapján adtam le rá a rendelésem, viszont én a csillám mentes változatra tettem szert. Jól hidratál, nem ragacsos, ellenben nem is túl tartós, de szerintem ez utóbbi egy ajakápolónál kevésbé hátrány, mint egy rúzsnál vagy színezett ajakápolónál... Szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

spavanilly

2019. március 7.

Hosszas hezitálás után a "Shimmering Petal" lett a befutó / bár szerettem volna a "Blossom"- ot is megkaparintani, de az akciósan is magas ár miatt ez egyenlőre csak kívánságlistás./
Ez egy csodaszépen, ízlésesen csillámló kis "ajakolaj"- frászt!- nekem szájfény- és nagyon klassz, hogy benne a csillámok nem arany vagy ezüst színűek ( volt már olyan termékem és rémesen természetellenes), hanem olyan kékes-lilás-rózsaszínesen irrizálóak, mint a régi /miért nem kapható már?!/ körömlakkok.
Finom "ízű", de engem kissé zavar az az olajos érzet, amit felkenés után az ajkakon hagy. Felkenés után elég hamar tompul a fényesség élénksége, ezt megint ahhoz tudom hasonlítani mint mikor felkensz pl. egy körömerősítőt, ami szép fényes, és másnap reggelre- bár látszik, hogy ott van, mégis sokkal mattabb formában.
Összességében ez egy nagyon jóra sikerült termék, igényes és masszív csomagolásban, megfelelő méretű szivacsos applikátorral- kissé túlárazva.
Emiatt a 4 csillag...

Azt elfelejtettem megemlíteni a pozitívumoknál, hogy felbontás után:
24M
Tehát 2év!!! a minőségmegőrzési ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Emiatt a 4 csillag...

Azt elfelejtettem megemlíteni a pozitívumoknál, hogy felbontás után:
24M
Tehát 2év!!! a minőségmegőrzési ideje.

Csutak

2019. március 6.

Végül csak nem tudtam elmenni mellette és megrendeltem, nekem is Shimmering Petal árnyalatban van meg. :) Nem az a szokványos szájfény és a csillámok sem tonnaszámra vannak benne. Kényelmes viselet és ugyan nem túl tartós, de például egy ivást kibír simán és az íze sem mű, ha vélenlenül megnyalom a számat, hanem finom, édes. :D Az árát viszont soknak tartom ennyi mennyiséghez. Ezért négy csillag a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

nemethkitti06

2019. március 2.

Sokkal jobb mint egy sima ajakbalzsam. Jó viselet, nem ragad és szép szájfény hatása van. Tartóssága nem túl kiemelkedő,de szerintem egy ajakolajnak nem is az a célja, hogy órákig tartson. A shimmering petal árnyalat van meg, nagyon imádom, pont hordhatóan csillámos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil