Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Diaaa, Módosítva: 2020. március 10.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

• PÁRATLANUL PIGMENTÁLT FORMULA: 50%-kal több pigment* és teljesen matt fedés egyetlen rétegben.
  • PROFESSZIONÁLIS PRECIZITÁS: gyémántalakú kivitelének köszönhetően olyan precízen viheted fel a rúzst egyenesen az ajkaidra, mintha csak ecsetet.
  • MEGALAPOZOTTAN TARTÓS: formulája ápoló összetevőket tartalmaz, így nem szükséges külön ajakbalzsamot használnod a rúzs felvitele előtt: hidratált ajkak és pazar, tartós színek egyetlen lépésben

11 árnyalatban kapható

Ár: 1000 Ft + szállítási díj , Eladó: Gica81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Békés, fizetés: Előre utalás után postával küldöm.
Ár: 800.- Ft , Eladó: banyadék
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázás

CintiaNora

2020. július 23.

KM boxban kaptam az Ultimate árnyalatot, meglepően tartós és nem szárít. Pozitív csalódás volt, sokkal könyebb vele dolgozni mint elsőre gondoltam, lehet beszerzek belőle más árnyalatot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 23.

Pávácska

2020. július 15.

Pozitív csalódás volt! Nekem az eddig próbált összes matt rúzstól kiszáradt a szám, felvitel után 1-2 perc múlva cserepes és száraz lesz az ajkam és összecsomósodik a rúzs (kipróbáltam kb. 20-30 fajta matt rúzst). Ezzel viszont nem tapasztaltam ezt. Meg is lepődtem, hogy a sok méregdrága terméket egy AVON-os termék minőségben, tartósságban magasan veri! Egy rétegben is gyönyörűen fed, tartós és nagyon fontos, hogy nem érzem, hogy az ajkaimon van, nem képez rajtuk száraz bevonatot. Meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

blanzsi

2020. július 1.

Nem csodaszer de jó a formula szép a szín egyedül annyi hogy nem annyira tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

Nem csodaszer de jó a formula szép a szín egyedül annyi hogy nem annyira tartós

TamaraS

2020. július 1.

KM boxban lapult egy piros árnyalat. Nekem nagyon bejött az állaga és a formulája is. Tényleg nagyon "puha", nem szárít és tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

cattitude

2020. június 29.

KM boxos szerzemény, avonos sminkem szerintem utoljára 15 évesen volt :') kíváncsi voltam, milyen lesz és meglepően jó. a csomagolása nekem nem tetszik, nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat. a rúzs kialakítása szerintem jó, egyszerűen fel lehet kenni, kontúrceruzát sem igényel. az állag is szuper, nem túl száraz, de nem is túl krémes. illatát én nem érzem, hogy lenne. a pigmentáltsága kiváló, egy réteg is szépen fed. nagyon kényelmes viselet szerintem, alig érezni, hogy az ajkakon van. szerintem nem szárít kifejezetten. tartósságáról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert manapság ritkán használok rúzst.
a KM boxos árnyalat, az Ultimate egy szép vörös, ami majdnem mindenkinek jól áll.
nem hiszem, hogy fogok más színekben is venni, mert nagyon sok rúzsom van, de azért örülök, hogy hozzájutottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Dév

2020. június 24.

Ez nagyon jó rúzs! Elképesztően tartós, és elviselhetően, tényleg csak egy kicsit szárít. KM Boxban jutottam hozzá, de gyorsan vettem még 3 színt. Szerintem nyáron csak ezeket fogom használni, a többi száz rúzsomat meg eladom itt...:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 24.

Eszti94

2020. június 24.

A KM boxban kaptam az Ultimate árnyalatot. Nem gondoltam volna, hogy ez az erős szín tetszeni fog, de most már ez lett a kedvenc rúzsom. Nagyon meg vagyok vele elégedve, egyáltalán nem szárít és nagyon sokáig fent marad az ajkakok. Már egy rétegben is tökéletes fedést biztosít. Csak ajánlani tudom, akár mindennapos, hétköznapi viseletre is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

fatime

2020. június 19.

A perfection árnyalatot szerettem volna kis mintában megrendelni de a teljes kiszerelést küldték. Kibontottam nagyon tetszett ez az enyhén lilás árnyalat, tökéletes a hétköznapokra is. Nekem nagyon tetszik a csomagolása, hasonlít a régi "duci" Avon rúzsokra azok nekem jobban tetszettek mint a mostani szögletesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

plinda

2020. június 18.

A krémmánia boxban kaptam Ultimet árnyalatban.Nem voltak jó tapasztalataim az avonos rúzsokkal, de ez lett az egyik kedvencem a boxból. A szín csodás, nagyon durván pigmentált. Ahhoz képest, hogy matt nem szárít, de nem annyira tartós mint a nagyon szárítós folyékony rúzsok. Az alakja miatt tényleg nagyon precízen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

pinkyNiki

2020. június 10.

Perfection árnyalatban rendeltem. Úgy gondolom az Avon most eltalálta ezt a formulát, mert legfőképpen nem szárít és könnyen is felvihető, szemben sok más matt rúzzsal. A szögletes alakja a rúzsnak ez egyetlen amivel nem vagyok kibékülve. Szeretem a hagyományos formájú rúzsokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.