Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Diaaa, az összetevőket feltöltötte: in0ra, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

• PÁRATLANUL PIGMENTÁLT FORMULA: 50%-kal több pigment* és teljesen matt fedés egyetlen rétegben.
  • PROFESSZIONÁLIS PRECIZITÁS: gyémántalakú kivitelének köszönhetően olyan precízen viheted fel a rúzst egyenesen az ajkaidra, mintha csak ecsetet.
  • MEGALAPOZOTTAN TARTÓS: formulája ápoló összetevőket tartalmaz, így nem szükséges külön ajakbalzsamot használnod a rúzs felvitele előtt: hidratált ajkak és pazar, tartós színek egyetlen lépésben

11 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Penge

2022. június 17.

Desire árnyalatot választottam, egész jó enyhén bronz-barnás szín. Maga a szín-pigment tetszik, szép. Az állag egyszeri felkenés után szépen fed, kissé száraz, de nem vészesen.Kellemesebb érzés , ha előtte aláhidratálok. A baj azzal van, hogy durván kiemeli az száj redőit, szinte kihangsúlyozza. Ez eddig nem tűnt fel egyetlen más rúzsomnál sem, esztétikailag elég romboló tud lenni.
Update: Valószínű keveset ittam és ez nálam mindig neglátszik a bőröm állapotán.Most , hogy figyelek a folyadék bevitelemre, már nem áll fenn ez a száj redőkbe beüléses dolog. Érdekes, most semmi ilyen problémám nincs vele, sőt egész tartós is, persze az aláhidratálás az mégmost is elkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 17.

Lauraaa66

2021. december 12.

Az itt olvasott pozitív vélemények alapján vásároltam meg, de sajnos nem lett a kedvencem. Nagyon gyorsan kopik és a szín sem olyan ,mint a katalógusban. Sajnos engem nem győzött meg, nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 12.

erikah

2021. november 7.

A flawless árnyalat van meg nekem is. Tökéletes nude szín, ha nem szereted a barnás árnyalatokat. Számomra kényelmes a használata, és a csinos csomagolás is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

jgitta95

2021. október 20.

A 'flawless' árnyalat van meg belőle, nagyon szeretem. Szépen fel lehet vinni, egyenletesen és jól fed és viszonylag tartós is. Nem szárít, nem darabosodik be. Azért nap közben vagy egy buliban legalább egyszer át kell kenni, de nagyon bevált. Más árnyalatot is meg fogok venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

Missmochaccino

2021. június 9.

A matt verziója nagyon bejön,minimális a kopása,jól kenhető,szépek az árnyalatok,viszont a fényes,krémes verziója borzalom,kenődik,szétfolyik.
A mattot ajánlom,a fényes verziótól óvaintek mindenkit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

A mattot ajánlom,a fényes verziótól óvaintek mindenkit.

dunaimano

2021. április 26.

Ezt a rúzst egyszerűen nem értem. Egyébként ez is egy KM boxos avon termék. A formája számomra kezelhetetlenné teszi, igazán nem látom értelmét. Picit száraznak érzem a formulát, és a tartóssága is nagyon átlagos. Ritkán használok pirosas színeket (mint amit a KM boxban kaptam), és olyankor elvárom, hogy az bombabiztosan álljon a számon. Lehet, hogy nude, vagy rózsaszínekben ezt a rúzst többet használnám, és jobban értékelném, de így sajnos nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

GreatE

2021. április 12.

Én a flawless árnyalata szereztem be még másfél éve. Nekem nagyon bevált. Nem kenődik nem hagy nyomot a poharakon. Nekem a bulikat is kibírta max egyszer kentem át, de az sem volt szükséges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

in0ra

2021. március 19.

A 'Legendary' árnyalat van meg, és ez lett az egyik kedvenc piros rúzsom. Krémes, nem szárít, és a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

ivettszoke

2021. január 2.

Az Ultimate árnyalatút vettem meg. Gyönyörű színe van és nagyon tartós, ezért is lett a kedvencem a matt rúzsok közül ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 2.

Lewanda

2020. október 15.

Még az előző KM boxban volt, most próbáltam ki. Hozzá vagyok szokva a jó kis Rimmel vagy Maybelline matt rúzsaihoz, amik lerobbanthatatlanok, legyen szó evésről, ivásról. Mivel ált. ezeket használom, ma ebédnél nem is figyeltem rá,hogy rúzs van rajtam, de miután belenéztem a tükörbe! :D Az hagyján, hogy lekopott, de szét is kenődött, mint egy csókcsata után. :D Nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.