Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: maradok, Módosítva: 2018. január 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Matt arcbőr és hosszantartó hidratáltság minden korosztály számára! Találd meg a bőrödnek legmegfelelőbb tápanyagforrást az akív hatóanyagok révén, melyeket a magvak - a természet valódi forrásai - szolgáltatnak! Az AVON True Nutra Effects bőrápoló termékekben a különböző magkivonatokban található erő segít, hogy bőröd hidratáltabbá, tápláltabbá és élettel telibbé válhasson.

Avon True Nutra Effects Habzó Arctisztító 150ml
Ár: 700ft , Eladó: lauraaaa
Állapot: 150ml/110ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, megbeszélt helyen
Angyalka94

2019. május 16.

Megpróbáltam de nem lett a kedvencem és nem venném újra
Ha minden nap használtam akkor pattanásokat okozott, megpróbáltam 2 naponta használni majd lett belőle kéthetentei egy két alkalom de nem jó. Használat után el nehezíti a bőröm, és nem tesz jót neki. Lehet csak nekem nem vált be. Még félig van kb de megy ki a kukába mert már egyszerűen nem bírom tovább használni. Van ennél jobb is hasonló árban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Megpróbáltam de nem lett a kedvencem és nem venném újra

ria23

2019. március 14.

Nem használom minden nap, de nem rossz arctisztító. Az illata tetszik, a bőrömet nem szárítja és friss lesz tőle az arcom. De semmi kiemelkedő nincs benne, így valószínű, hogy nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

tamasrekuci

2019. február 24.

Jelenleg ez a kedvenc arctisztítóm. Nagyon puha, tiszta lesz utána a bőröm. Az illata is kellemes. ❤️
Ezen kívül nagyon sok ideig elegendő, lassan fogy, pedig elég sokat használom. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

laura20020201

2018. december 30.

Fél éve használom - igaz nem rendszeresen- de még mindig kb félig van! A szemsminket és a szempillaspirált (nem vízállót) nagyon nehezen lehet vele leszedni. Az illata nekem nem jön be. Az arcomon tőle semmilyen változást nem tapasztaltam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Naoto

2018. december 3.

Én csak arctisztításra szoktam használni sminklemosás után, erre tökéletesen megfelel. Sminklemosónak nem ajánlanám, a szemsminket például kifejezetten nehezen viszi le (de amúgy nem is hiszem, hogy erre szánták a terméket). Jól tisztít, kellemes érzés marad utána. Egy flakon mindennapos használat mellett is elég sokáig kitart. Azért tudnék élni nélküle, de mindenképp kellemes kiegészítése a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

kissdzs

2018. május 15.

Egy flakonnal használtam el belőle, szépen tisztít és nem szárít. Újra nem venném, mert az arctisztító gél ebből a termékcsaládból jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

pattelin

2018. május 9.

Hááát, igazából csak kipróbáltam, mert nem szeretem a habzó arctisztítókat az állaguk miatt. Aztán meglepően tetszett! Olyan puha, olyan sima lett tőle az arcom! Így azóta még kipróbáltam 5-6-szor! :) Alaposan tisztít és nem hagy ragacsos utóérzetet! A micellás víz után használtam és a kettő együtt tényleg szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

kinga180

2018. március 14.

Minden este ezt használom micellás víz után. Nagyon szeretem a kombinált bőrömre kiváló. Egy akció keretein belül be is táraztam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Tanja88

2017. november 18.

Félve vettem meg, mert nagyon kényes az arcbőröm és nem szeretem nyúzni mindenféle tisztítóval. Legnagyobb meglepetésemre nekem jobban bevált, mint a micellás víz! Nagyon kellemes illata van, nem csípi a szemem se arcom és tökéletesen leszedi a sminkem még a szememről is. biztos újra veszem!

UI.: Az arcbőröm nem lesz sokáig matt tőle, de tisztának és puhának érzem, ami szerintem fontosabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Nica77

2017. október 22.

Sziasztok, valaki aki tudja feltölti az összetevőket? Nagyon segítene, nem merem megvenni úgy hogy nem tudom milyenek az
összetevők. Köszi szépen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

összetevők. Köszi szépen :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-8, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.