Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Három különböző tónus keveréke a természetes hatású matt fedésért, a gyöngyökbe zárt, mattító púderrel.

• tökéletesen illeszkedik a bőrtónushoz
  • könnyed, matt fedést biztosít
  • egyszerűen eldolgozható, beleolvad a bőrbe

3 árnyalatban kapható

1500 Ft -Avon True Púdergyöngyök
Ár: 1500 Ft (+600 Ft postaköltség) , Eladó: szeliger
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott küldeményként
Ár: 1500 , Eladó: Aadri
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Ha Budapesten, Tatán vagy a kettő közötti településről vagy, személyesen átveheted :) Egyébként banki utalás után postázom
tátombák

2019. január 30.

Púdergyöngyöt először és utoljára még óvodás koromban láttam egy felnőttnél, úgyhogy az én szememben ez mindig valami őrületesen nőies dolog volt.

Ecsettel szoktam sikálni a felszínét, néha beleragad 1-1 golyó, erre figyelni kell. Egy idő után alul lesz egy réteg por, azt is ügyesen ki lehet szedni belőle. A színe és a finise nagyon jó, de sajnos a mattító hatása nem tökéletes. Ha reggel nagyon szorít az idő vagy hosszantartó mattítás kell, nem ehhez nyúlok.
Nagy adag, sokáig elég, de nem táskabarát kiszerelés.
(És ha valaki szeret még rajtam kívül ezen élvezkedni: úgy fogy, hogy egyre kisebbek lesznek a golyók :))

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nagy adag, sokáig elég, de nem táskabarát kiszerelés.

Katoka99

2018. december 10.

Nagyon szeretem. Tesztelésre kaptam. kissé szkeptikus voltam, de gyönyörű szép hatást kelt. 2 gyöngyöt összetörtem, és azzal fixáltam a szem alatti részt. Minden szempontból tökéletes. Aki nem látja értelmét, picit kisérletezzen vele, megéri. :)

Katoka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Reni666

2018. szeptember 13.

Igazán jo termék .
Több ideig elég mint a többi púder .
Igy gazdaságos .
szép egységes bőrt varazsol , matt eredményel .
tartós . tényleg jo termék .

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Igazán jo termék .
Több ideig elég mint a többi púder .
Igy gazdaságos .
szép egységes bőrt varazsol , matt eredményel .
tartós . tényleg jo termék .

senskin

2018. szeptember 1.

Nagyon meglepődtem a színein, hogyan is fogom használni. Egészséges fényt ad az arcnak, de azért a hagyományos púderrel nem tévesztendő össze. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

fdorottya

2018. augusztus 10.

Kedvenc púderem lett. Minden nap őt használom már. Nagyon jól mattija az arcom. Nagyon szép a végeredmény vele. Újravevős termék!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Pudlipollipotty

2018. augusztus 9.

Nem látom semmi értelmét. Már úgy értem, a gyöngyökből naponta elhagyok egyet, de ... az arcomon semmi hatása.

Pudlipollipotty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Lolychan

2018. július 13.

Én is villámgyorsan megszerettem. Jól mattít, nem porzik, nem kelt maszkhatást. Imádom :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Brndtt

2018. július 12.

Rövid idő alatt a kedvenc púderem lett. Nagyon jól mattít. Azt adja amit ígér. Az ár érték arány is tökéletes.

Brndtt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.