Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A True Glow parfüm illata úgy lángol és tör a felszínre, ahogy a felkelő nap sugarai vonják aranyló ragyogásba a természetet. Az édes frézia, a gyümölcsös alma és a keserű citrom aromája felébreszti az érzékeket. Az illat szívébe rejtett lótuszvirág, golgotavirág és fás aromák bájos, érzéki, meleg elegyet alkotnak. A borostyán és pézsma jegyei pedig az illat elegáns karakterét és exkluzivitását emelik ki.

Ár: 8000 Ft posta/foxposttal , Eladó: kvin
Állapot: 30ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Kremcica

2017. szeptember 25.

Egyik kedvenc parfümöm volt anno, a kifogyott üvege még most is a polcon csücsül és néha szagoltam a régmúlt emlékeket felidézve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

ipszilonze

2017. szeptember 23.

Nagyon szerettem, hogy nem azt a klasszikusan nőies virágos-édes illatkategóriát képviselte, mint általában az Avon parfümök, hanem igazán különleges, fűszeres illat, ami a nap folyamán változik. Eleinte nehezen barátkoztam meg vele (ajándékba kaptam), aztán lassan, de biztosan a kedvencemmé vált. Sajnos azóta is hiába keresek hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Odaajándékoztam apukám ismerősének. Igazán szépen összepasszoltunk mi ketten,aztán viszont rátaláltam az Incandessence elnevezésű, szintén Avon illatra. Na, nálam ő a top, de azért ez sem rossz. Az üvege gyönyörű, ez az ombre stílus nagyon üt. Tartós volt, tetszett az illata, amit sosem tudtam pontosan behatározni, még most sem. Sajnálom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

Damayanti

2017. február 27.

Bár eladtam végül a saját példányomat, de lehet, hogy ici-picit elhamarkodtam (na most már mindegy, egy kedves krémmániás leányzó boldog vele :) ), most valahogy elő jött az a hangulatom, amikor olykor mégiscsak használnám egy-egy alkalomra talán, de azért így is van annyi parfümöm, hogy valójában mégsem hiányzik a gyűjteményemből annyira :) Bezzeg míg évekig itt volt nem és nem használtam, csak állt itt :D Lefogadom, hogy ha most mégis nálam lenne, ugyancsak nem lenne hangulatom használni :) összességében egykellemes illat, a neve, mint igaz ragyogás passzol hozzá szerintem. Elég könnyű, de a fás jegyek miatt a lágyságával együtt karakteres is az illat, van mélysége, ahogy már többen is nagyon jól megfogalmazták. Elegánsabb alkalomra egy jól megkomponált friss - gyümölcsös - lágyan virágos - melegen fás kellemesen "körül lengős" illat a sikkes fiatal nőnek, aki legyen épp bármilyen pazar, exkluzív közegben, nem játszik szerepet és ékszerek helyett a mosolyával és kisugárzásával ragyog...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Szedres22

2017. január 19.

Biztosan többen is vannak úgy, hogy bizonyos parfümöket -de inkább àltalánosságban mondva magát az illatokat- életszakaszhoz kötnek.
Ez az illat számomra maga a csoda, akárhányszor megszaglászom, a nyár jut eszembe, az erőteljes napsütés, a koraesti séták, a lenge nyári ruhák...
Volt egy szakasz, egy "anno", amiben ez az illat dominált, ami hozzá(m) tartozott.
Szeretettel gondolok vissza rà. 😊
Az illatról pedig, olyan "citrom torta fűszerezve pikáns módra" 😃
Sajnos màr nem forgalmazzák Avonék, ami elég nagy kár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Szeretettel gondolok vissza rà. 😊
Az illatról pedig, olyan "citrom torta fűszerezve pikáns módra" 😃
Sajnos màr nem forgalmazzák Avonék, ami elég nagy kár!

adrica

2016. június 13.

Citrusos, fűszeres, még tartósnak is mondanám. De valahogy nem illettünk össze. Már nem gyártják! Tényleg a Blue Lightra hajazik, azzal a különbséggel, hogy ennek van valami mélysége, fűszeressége, sőt fássága is, mintha kicsit muskosabb volna. Vagy csak lehet, hogy az én bőrömön. Valószínű, emiatt nem jöttünk ki. De maga az illat, nem rossz. Ez egy jó kreáció. Nekem kicsit férfias jelleget ölt. Ebből kifolyólag mondanám, hogy Unisex illat. Tovább költözött egy másik kedves krémmániáshoz. Szívemből kívánom, hogy ott jobb helye legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Sinistra

2016. május 26.

Kb semmi illata nincs sajnos. Az üvege nagyon szép, de igazából ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Kb semmi illata nincs sajnos. Az üvege nagyon szép, de igazából ennyi.

Fudka

2016. május 8.

Nekem is volt ilyenem,ajándékba kaptam. Eleinte sokat használtam persze csak módjával mivel az illata nagyon fűszeres. A 3/4-ét kb elhasználtam,aztán félretettem...pár héttel később újra a kezembe akadt,de akkor már nem tetszett annyira...vegyes érzelmeim vannak a parfümmel kapcsolatban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

fenyszereto

2016. május 2.

Nagy szerelem volt, sajnos már elfogyott az összes korábban betárazott mennyiség. Adrica, engem érdekelne! :) zatyikata/kukac/gmail/pont/com

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

juditunk

2015. október 1.

Nagyon szeretem, fűszeres tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Nagyon szeretem, fűszeres tartós illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol