Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Érzéki, ciprusos-virágos, kihívó illat. Az első benyomást az édes bogyók és a kínai ozmantusz keltik, melyet a parfüm tüzes spirituszát adó licsi, lonc és fehér rózsa virágos keveréke követ, hogy aztán a fás jegyek és a pacsuli hintsék meg kifinomultsággal a kompozíciót.

Avon U by Ungaro Fever for Her EDP 50ml + sminkecset szett
Ár: 13.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel Érden
snowyfairy

2015. január 14.

A kedvenc parfümöm. Az Ungaro for Her mellett. Sajnos már nem lehet Magyarországon kapni őket. A legjobb, hogy ez tényleg parfüm és az illata sokáig tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

fehercica80

2013. augusztus 28.

Én IMÁDOM ,Nagyon tetszik és mindig érezni szeretném annyira kellemes illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Fóka

2012. október 19.

Én nagyon erősnek találtam, nem tudtam viselni. Hamar túl adtam rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Én nagyon erősnek találtam, nem tudtam viselni. Hamar túl adtam rajta.

Indigo

2012. június 3.

Minta alapján: kellemes illat, mely azonban kissé koncepciótlan és rajtam nem valami intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Lyral, Farnesol, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.