Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. november 14.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Akár 50%-kal intenzívebb szín gazdagon hidratáló formulával

• még több színpigment, még élethűbb árnyalatok
  • tápláló olajokkal, E-vitaminnal és SPF 15 fényvédővel
  • teljes fedés, kifinomult csillogás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cukicsajszi

2018. december 14.

Nem ismertem ezt a rúzst, mert inkább a vegán termékeket preferálom. Egy kedves barátnőmtől aki tanácsadó ő kaptam egy Fearless Fuchsia színű mintát. Azonnal beleszerettem. Kinyomoztam melyik termék ez és már nem gyártják! ☹️ Ha van valakinek egy (esetleg kettő) eladó nagy méretben én megvenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

dundicat

2018. május 30.

Peach Flatters színt használom, nem rossz rúzs, eddig ez a legtartósabb fajta, amit az Avontól vettem. Szép színe van, élénk de nem hivalkodó. Bár a képen nem tűnt ennyire rózsaszínnek, azért szeretem. Azért csak 4*, mert még mindig lehetne egy picit tartósabb, de összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

kicsikocsi

2017. november 17.

A Fearless Fuchsia szín van meg belőle. Nagyon szeretem, az állaga abszolút jó, szép a színe és nagyon nagyon tartós! A rengetegféle márkájú és fajtájú rúzsomból ez az egyik legtartósabb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

vikremmaia

2017. július 3.

Nagyon tartós szép élénk színű,nem csomósodik,nem kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Nagyon tartós szép élénk színű,nem csomósodik,nem kenődik.

beata6

2017. február 7.

A Red Rave árnyalata van meg, amit egyszerűen imádok. Tökéletes vörös rúzs, amely 4 órát maximálisan hibátlanul kibír a szájon, viszont volt már rá alkalom amikor egész nap viseltem, oké korrigálni kellett, viszont nem matt rúzs ezért nem várjuk el az evés ivás után a maximális fedettséget.
Gyönyörű szín, krémes textúra, imádom.
Én kontúrceruza nélkül használom és így sem mászik el a számról. Egy csoda <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Gyönyörű szín, krémes textúra, imádom.
Én kontúrceruza nélkül használom és így sem mászik el a számról. Egy csoda <3

ildi98

2016. november 11.

Nagyon sokáig kerestem az olcsó-közepes árkategóriában padlizsánlila rúzst, amit az Avon Oxford Wine árnyalatában végre megtaláltam. A színével nagyon elégedett vagyok, egy mélylila jól pigmentált rúzs, ami csak szebb lesz amikor elkezd kopni. Hidratálni egyáltalán nem kell alá, jó a textúrája. Viszont enyhén kenődik, ami egy ilyen színnél nem túl előnyös. Igazi téli rúzs, fekete és szürke ruhákkal mesés. Ajánlom minden sötét bőrű és hajú krémmániásnak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Kodi

2016. április 13.

A tudatos vásárlás tökéletes ellentéte Avon katalógus alapján rendelni rúzst, néha képes vagyok erre a botorságra. Szerencsére legtöbbször pozitívan sül el a dolog. A Bright Nectar ugyan sötétebb a vártnál, de végülis egy szép és kellemes, átlagosan jó minőségű rúzs. A színe a már általam is megénekelt gyönyörű Yves Rocher 41 Coral Etincelant-hoz hasonlít, meghatározhatatlan narancsos, korallos, pinkes igazi "bright" szín. A finish félmatt, nem annyira fényes, de mattnak sem nevezném. Ütős színű tavaszi rúzs, szőkék előnyben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 13.

Tinus554

2016. március 25.

Ez egy nagyon jó, tartós, viszonylag olcsó rúzs. Mindenkinek ajánlani tudom csak. 1-2 órát kibír (bár evés, ivás, cigizés nélkül), nem szárad alatta a száj (bár előtte nem árt hidratálni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

telelle

2016. február 8.

A Bare Impact néha nagyon tetszik, néha nem annyira, valamikor úgy érzem jól áll, valamikor meg nem, viszont az állaga és a textúrája nagyon eltalált, gondolkozom, hogy beszerezzem-e nagyban. A Coral Burst is bejövős meg a Hi-Def Plum is szép szín, az előbbi, bár nem durván, de csillámos (viszont nagyon szépen fed!), az utóbbi pedig nem egy mindennapos szín, úgyhogy abból megelégszem a mintával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

benikavics25

2015. november 19.

Ezzel csak az az egy bajom van hogy kinéztem az újságban egy nagyon szép barackos árnyalatot hogy majd jó lesz hétköznapokra erre mikor megérkezett :O neon narancs sárga kb iszonyatosan rikít. A többi színt nem próbáltam mert ez kicsit vissza rettentett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol, Glycerin, Lauryl PCA, PEG-200
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Lanolin, Tridecyl Trimellitate, Synthetic Wax, Petrolatum, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate, Diphenyl Dimethicone, Caprylyl Glycol, Isopropyl Titanium Triisostearate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Octyldodecanol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Silica Dimethyl Silylate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Diphenyl Dimethicone, Isopropyl Titanium Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 15850, Red 27 / CI 45410, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200, Carmine / CI 75470

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.