Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicuska144, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Könnyed parfümpermet az AVON Ultra Sexy Pink kölnijének illatával. Mutasd meg ártatlan és egyben szexi oldaladat egy remek illatkeverékkel!

Illatkategória: gyümölcsös-virágos-pézsmás

Illatösszetevők: málnakivonat, bazsarózsa, pézsma

jnrita95

2019. november 12.

Imádom az illatát, viszont ez a kölnipermet kivitel nem túl tartós sajnos :( Mire elfogyott a parfüm, meguntam, hogy nem is nagyon érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Eniko95

2019. szeptember 6.

Mivel nagyon szeretem az édes illatokat, akciós is volt, megvettem. Illatra nem rossz, de tartóssága sajnos kevés. Nagyon sajnálom, pedig akár kedvenc is lehetett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Valerie13

2018. szeptember 15.

Szerintem a doboza adta el ezt a terméket az ajándékozómnak mert az én ízlésemet látta benne. Príma design egy kis vízzel meg isten tudja mivel, hisz még a bőröm se bírja. Csak ruhára fújom mert kipirosodik alatta a bőröm. Az illata fél órán belül a ruhán már egyáltalán nem érződik szóval ez nálam is csak porfogó. Komolyan csak a doboz design miatt kap 2 csillagot mert tényleg eladták vele :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

MissQuen

2018. március 16.

Könnyed, limonádés-édes illatpermet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Könnyed, limonádés-édes illatpermet.

Normankaa

2017. november 17.

Nekem nagyon édes ez az illat, de a pasim imádta. :) Árához képest nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Jenniii92

2017. november 12.

Nekem csalódás volt, jobbra számítottam. Kifújva szerintem kicsit ribizlis, fura utószaga van, egyáltalán nem nevezném édesnek. Nem tartós, 1-2 óra múlva már nem érezni az illatát. Nálam csak porosodik a polcon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

omely13

2017. augusztus 15.

Édes, nyári illatú, táskában hordva (hogy mindig kéznél legyen tökéletes), de nem tartós az illata. Így csak 4 csillagot ér nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

giny96

2017. május 27.

Imádom magamon az illatát, édeskés önnyű, tavaszi-nyári illat. Megfogom rendelni a parfümöt is belőle, mert ezt sokat kell fújkodni, mert hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Barbinc

2017. május 23.

Egyszerű, nem kihívó az illata,gyümölcsös, nyárias. Olyan, mint a parfüm. Nagyon szeretem magamon! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

dandy93

2016. október 6.

Kellemesen"lebutított", "felvizezett" változata a névadó kölninek. Valóban nem valami tartós, de ez a hozzám hasonló "kényszeres fújogatóknak", akik szeretik a nap folyamán többször is újraillatosítani magukat, kimondottan jó hír, hiszen így véletlenül sem kerül ránk elviselhetetlen mennyiségű parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol