Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nikita0828, az összetevőket feltöltötte: f.andi, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 125 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pinupnicky

2018. május 10.

Isteni az illata, végre egy kicsit tartósabb illatú tusfürdő. A rózsaszínű enyhe gél állaga is tetszett. Bárkinek ajánlom, nálam nagyon gyorsan elfogyott. Sajna nem láttam azóta az Avon katalógusában, de ha látom, biztosan veszek egy jó párat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

kovacsnikoletta92

2017. november 13.

Egyszer szettben vettem meg a parfümmel együtt :) nekem picit erős volt az illata tusfürdőnek a parfümöt viszont imádtam, amíg nem váltottam le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

zombia

2015. március 15.

Csomagban kaptam a parfümmel és a testápolóval együtt. ÍÍÍgy hát együtt is használtam őket. Nagyon király :) de persze hamarabb elfogyott, mint a másik kettő. Viszont nem szárította a bőrömet, ami meglepő, mert a legtöbb tusfürdő szárítja. Bár lehet azért nem tűnt fel ennél, mert fürdés után mindig bekentem magamat a testápolójával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Black Fairy

2014. augusztus 7.

Imádom az illatát, kellemesen habzik, nem szárít és tökéletes kiegészítője a másik kettő azonos nevű Avon terméknek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

dobo.letti

2014. június 13.

Imádom az illatát. É is a parfümmel és a testápolóval használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Imádom az illatát. É is a parfümmel és a testápolóval használom.

évy

2014. május 31.

Kevés kell belőle isteni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Kevés kell belőle isteni!

p.dori0724

2013. december 17.

Imádom, a parfümmel, és a testápolóval kiegészülve, egyszerűen mennyei!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.

Imádom, a parfümmel, és a testápolóval kiegészülve, egyszerűen mennyei!!

agiv

2013. november 16.

Mennyi illatú!!!! szuperül habzik,kevés kell belőle. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Mennyi illatú!!!! szuperül habzik,kevés kell belőle. Újravevős.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol