Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. március 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 2017

Szeretni és szeretve lenni. Finom és gyengéd illat, akárcsak egy szeretett személy cirógatása.

Fejillat: mandarin, alma, rózsaszín grépfrút

Szívillat: mimóza, magnólia, harmatos rózsa

Alapillat: szantálfa, kasmírfa, vaníliabab

500 Ft új -10 ml- Avon Viva La Vita
Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni
Ár: 1 500 + posta , Eladó: Nushi
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Budapest , fizetés: Utalás után foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lois

2021. december 17.

Tavaszos virágillat, nem túl erős, nem túl egyedi, tipikusan avonos. Friss, üde, játékos, de hétköznapi. Nagymamám parfümjeire emlékeztet, nosztalgikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 17.

kyttee

2021. november 3.

Meglehetősen laikus vagyok a parfümök terén, így nézve nekem tetszik, bár kicsit tolakodó, és 99% biztos vagyok benne, hogy ez ugyanaz az avonos illat mint amit kb 10 éve használtam tiniként, fehér, pöttyös, masnis díszes üveges, így legalább nosztalgikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

angela88

2021. augusztus 26.

Egyszerű vidám kis illat, én nagyon szeretem - egyik kedvenc. Bár hűvösebb időben próbáltam, de számomra nem fojtós, nem szúrós vagy tömény, de nem is az a hamar elillanó EDT kategória. Irodában is tudom használni. A kis félholdas kupakja és a parfüm színe is nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Katty26

2021. augusztus 12.

Most próbálom először, nekem túl erős az illata, a leírása alapján valami könnyed nyárias illatra gondoltam de ez nagyon nem az.
Azért még próbálkozom vele ha már egyszer fizettem érte 1800ft-ot de nem lesz a kedvenc illatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

CandyShimmer

2021. július 27.

Szerintem olyan uborkaszagú. Volt régen egy szép lilás üvegcséjű, tüll virágos tetejű parfüm az Avonban, na ez ugyanaz csak átcsomagolva

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

d.anett89

2021. július 26.

Nagyon vártam mikor bejött... egyből a teljes kiszerelésben vettem meg...ami hiba volt. Nehezen adtam túl rajta. Az illata sem jött be, tartós sem volt. Wc illatosítonak sem lett volna jó,illetve drága mulatság lett volna

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

vocy

2021. július 16.

Nemrég szereztem be ezt az illatot és nagyon tetszik. Lehetne picit tartósabb, de alapvetően elégedett vagyok. Finom könnyed, játékos virágos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Kajmi

2021. április 26.

Ezt a parfümöt vettem tavaly nyárra, kb a fele még megvan, így az idei nyáron is ez lesz az illatom. Szeretem, könnyed, fiatalos illat. Este is érzem még az illatát, így én tartósnak mondanám. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Jasminum

2021. március 26.

Szintetikus jellegű, rendkívül hosszan tartó zöldalma, mimóza, magnólia egyveleg. Számomra elsősorban tavaszi, fiatalos illat, de minden évszakban és alkalomra, bármely korosztályon elkepzelhető A zöldalmás DKNY illat helyett számomra megfelelő alternatíva. Nem egy szofisztikált illat, de aki arra vágyik, ne ebben az árkategóriában keresgéljen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 26.

Celaena

2021. február 21.

Nagyon szeretem az illatát, akkor szoktam használni, ha egy kis vidámságot szeretnék, mert a tavaszra emlékeztet, de közben könnyed és játékos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.