Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Dorciii11

2019. november 6.

Kedvenc Avonos téli habfürdőm, nem csak a fürdőszobát árasztja el az illata, én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Enca

2019. március 13.

Mivel zuhanyzos család vagyunk, ritkán van használva. Összetevők alapján iszonyúan szarithat. A legkisebbunk meg szeret pancsolni, néha neki csinálunk ezzel habot.... arra jó ;-)
Nem veszem újra, nem is emlékszem, hogyan került a háztartásunkba :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Nem veszem újra, nem is emlékszem, hogyan került a háztartásunkba :-D

Aquariusgirl

2017. november 18.

2017.11.18. De igenis gyártják, csak más a csomagolása és nincs a nevében warm. Most szálltam ki belőle, akciós most avonéknál...........és továbbra is IMÁDOM :-)

Én még csak most vettem először, de elvarázsolt az illata. Pedig kicsit aggódtam, mert a nagyon erős vanília illatot nem kedvelem. De ez pont jó. Én még nem tapasztalom, hogy szárítana, de ha fog, bocsánatos bűn lesz :-) A habja a fürdés végéig kitart, ami nálam még plusz pont.Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 18.

Mesi13

2016. november 3.

Sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Én barátnőmnél találkoztam vele először, és mivel anyukája véletlenül kettőt rendelt belőle, a másik jött velem haza :) Az egész család szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

kismadár

2016. január 16.

Még régebben rendeltem, akkor dobozból nagyon tetszett az illata, most használat közben már annyira nem vagyok érte oda. Édeskés, vaníliás füge illat, szerintem kicsit túl édes is, nem émelyítő szerencsére, de lehetne fanyarabb. A bőrön közepesen tartós, fürdés után még egy picit lehet érezni az illatát, de nem sokáig. Nem vettem észre, hogy a testemet szárítaná, de a tenyeremet annál inkább! Szinte "kiszipolyozza", egy 10-15 perces fürdés után úgy néz ki a tenyerem, mint egy egésznapos strandolás után, amikor fehérre és ráncosra ázik. :-) Hihetetlen, ilyet még egy fürdőterméknél sem tapasztaltam.. :) Egyébként nincs vele semmi gond, nem irritál, és elég nagy habot lehet vele gyártani. :-))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

hbrigi25

2015. december 25.

Igazi téli, melengető illatú habfürdő. Élmény elmerülni a habokba. Tartós illata van még a bőrömön is, nem csak a fürdőszobában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

auberginecat

2015. május 21.

imádom! nagy adag, sokáig elég, az illata elképesztő, és nagyon hosszan megmarad a fürdőben. jó nagy habot lehet vele csinálni, amibe élmény belebújni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Luska

2015. március 20.

Jól tisztít, jól habzik, de ami a legfontosabb: ISTENI AZ ILLATA, ár-érték arányban is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 20.

alyssatrocken

2015. február 7.

Nagyon jó az illata és tényleg igazi habos fürdőt lehet vele venni de kár, hogy az isteni illata nem tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

zsóci

2015. február 4.

munka után fáradtan, szétzilált idegekkel nincs is jobb, mint beülni egy kád forró, füge-vanília illatú, lila vízbe a habok közé. imádom. újravenni nem fogom, mert sokallom az árát, de mindenképpen kellemes élmény a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.