Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Élénkítő illat, mely inspirálja a szabadság utáni vágyat. Mandarin, alma, pézsma aromákkal.

Ár: 8500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel Érden
lacrymosa88

2016. január 18.

Kár, hogy már nehezen beszerezhető, nagyon tetszik az illata, vizes és friss, imádom! Annak idején több üveggel is elhasználtam. Negatívuma, hogy hamar elillan, így mindig magamnál hordtam, hogy felfrissítsem az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

adrica

2013. december 12.

Kellemes, friss, tényleg tengeri szellő illat, kicsit unisex, ezért nekem hasonlít a Celvin Kline-ra. De sajnos nagyon gyenge, silány minőség, ezért nem vettem meg. Az illatminta pontosan erre jó, hogy ne fussunk bele ilyen hibákba, mert ez a parfüm bizony az lett volna. Kár érte, mert az illat tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

vercso1

2013. február 26.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt, de nem igazán az én illatom. Én a melegebb, "testesebb" illatokat kedvelem, ez pedig inkább légies, friss, de ettől még jó illata van, csak hozzám nem illik. Egyszer vagy kétszer használtam, de azt megállapítottam, hogy nem egy tartós parfümről van szó. A teljesen új, 1-2-szer használt parfümöt szívesen továbbadnám valaki másnak olcsóbban, ha valakit érdekel, írjon ide: cloudsuphere@gmail.com. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Nussh

2012. augusztus 10.

Imádtam, többet is rendeltem belőle, amíg gyártották, annyira illett hozzám ez az illat! Úgy hogy jó nagy fekete pont Avonéknak, hogy kivonták a forgalomból.. :( Persze a tartóssága tényleg hagyott némi kívánnivalót maga után, de ahogy a többiek is írták, 2000 ft körüli árért ez szerintem megbocsátható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Nefertiti

2011. december 8.

Kellemes, friss, de eleg gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

Kellemes, friss, de eleg gyenge.

Ella

2011. október 5.

Kellemes, friss illat, de néha olyan "semmilyen" érzésem van vele kapcsolatban. Az árát megéri, ha akciós, de ne számítson az ember sokra, nem tartós és alig érezhető illat. A férfi párja sokkal jobb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 5.

sunshine565

2011. október 2.

Nyárra nagyon jó,tipikus nyári,finom illat.Nem valami tartós.De 2000ért ne is várjunk túl sok mindent.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 2.

vador

2011. október 1.

Anyukám használja, én kissé jellegtelen friss-vizes illatnak mondanám, nem túl tartós, fő előnye az ára. Egész kellemes, csak olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.