Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kényelmes és alapos borotválkozást biztosít, miközben nedvességgel tölti fel a bőrt és táplálja azt. Borotválkozás közben nem tömíti el a borotvafejet. E-vitamint, shea vajat és A-vitamint tartalmaz. Nedves bőrön az olaj krémes testápolóvá válik, hidratáló érzetet biztosítva bőrödnek.

Mia0602

2019. augusztus 29.

Nagyon sajnálom, hogy csak most találtam rá. Számomra a legjobb borotválkozó szer amit valaha használtam. Az olaj vizes lábra (stb.) kenve egy fehér krémes anyaggá alakul. Ebből kifolyólag látom merre jártam már a borotvával.
És nem mellesleg tényleg ápol és hidratál.
De a legjobb, hogy amíg pl. borotvahabbal már másnap borostás voltam, ezzel 4 napig simán jó vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

És nem mellesleg tényleg ápol és hidratál.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.