Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Xinezia, Módosítva: 2013. november 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ellenálhatatlan illatát a gazdag cédrusfa által átmelegített ropogós zöldalma és merész fűszerek kombinációja teszi pikánssá.

Illatkategória: orientális-gyümölcsös

Illatösszetevőlk: zöldalma, fűszerek, cédrusfa

vanillacaramella.sweet

2014. november 24.

Érdekes,de ez az illat bőrön kakaós,vaníliás,krémes,de férfias illat! Nem égbekiáltó, nem citrusos,nem gyümis,nem fás és nem érzem fűszeresnek sem abban a megszokott értelemben. Nagyon klassz, puhább illat. Nem érezni km-ekről, de tartós. Tetszik! :)) Édesebb ffi illatnak nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

agiv

2013. november 16.

Isteni illata van,muszáj voltam megrendelni barátomnak.Szeretem rajta ezt az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Xinezia

2013. november 6.

Páromnak rendeltem meg, és engem nagyon elvarázsolt az illata! Valóban magával ragadó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol