Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Elevenítse fel azokat a gyerekkori emlékeket, amikor a gyümölcsöskertben futkározott. Merüljön el a selymesen sima habok között és élvezze a lédús alma édes illatát.

Mona29

2018. március 6.

Nem egy csodaszer, de mégis nagyon szerettük az illatát. Habzása a szokásos, mint az összes Avon habfürdőé. Szárítani nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Blackxentric

2016. augusztus 12.

Kellemes alma illat, de ezen kívül semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Kellemes alma illat, de ezen kívül semmi extra.

JudithBeauty

2015. május 14.

Szerencsére újra lehet kapni, most 499 Ft volt a katalógusban. Én régen is, most is nagyon szeretem ezt a terméket. Nem erős az illata, és jól habzik. Bár habfürdő, de tusoláshoz is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

nettike

2015. április 3.

Az avonos habfürdőket az erősebb illatukért kedvelem , de ez nem volt "tolakodó" illat pont eltalálták ezt az illatot! Én tavasszal használtam akkorra tökéletes volt! Nem szárította a bőrömet , közepes habot képez! Az állaga picit folyós nekem jobb lenne ha picivel sűrűbb lenne , de ezért nem vonok le pontot! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 3.

Creativelifes

2015. március 25.

Nyáron akcióban voltak ezek a habfürdők, 1000Ft-ért lehetett egy nagy (1000ml) kapni és így lehetett 339-ért választani hozzá egy fél litereset. Be is szereztem a 1000ml-s fehér liliomosat, mert annak az illatát kicsi korom óta imádom és ezt az almásat választottam mellé, mert vágytam egy finom gyümölcsös illatra. Az illata nem az az édes gejl cucc hanem finom tényleg mint egy almalé és van egy kis citrusos illata is, de egy az egyben igazi friss alma illata van imádom használni. És én is tusfürdőnek használom inkább, de így még jobb is hisz kevesebb is elég hozzá mint egy habfürdőhöz.

Ráadásul most érdemes beszerezni mert megint akcióban van, 499 Ft,ha bármilyen más terméket is rendelsz hozzá. A pontos részleteket nem tudom, de megéri utána nézni, hiszen majdnem féláron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 25.

eperkonzerv

2013. december 30.

Kár, hogy már csak ritkán lehet látni az Avon kínálatában, mert kellemes, friss illata volt. Nem irritál és nagy habja is van, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Annis

2013. augusztus 7.

Lehet, hogy rosszul csinálom, de én ezeket a habfürdőket is tusfürdőnek használom, és teljesen jók. Az illatukat jobban kedvelem, int a tusfürdőékét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

whyteangel

2013. június 24.

Én májusban rendeltem meg, az akciós szórólapon volt! Úgyhogy gyártják még!
Egyébként fantasztikus zöldalma illata van, a habja, mint minden Avonos habfürdőnek, ennek is nagyon jó, és sokáig megmarad. Annyira nagy volt a sikere, hogy anyukám is elkezdte használni, mert ha a vízbe öntöm, és az ember belép a fürdőszobába, érezni az illatát....illetve a vízben is. :) Szeretem, remélem még néha-néha beszerezhető lesz, addig is el vagyok ezzel az 1 literrel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Én májusban rendeltem meg, az akciós szórólapon volt! Úgyhogy gyártják még!

melinda18

2013. február 28.

az illata az nagyon tetszet de a bőrőmet nagyon száritotta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

az illata az nagyon tetszet de a bőrőmet nagyon száritotta

Nicu

2013. február 3.

Régen használtam ilyet, nagyon tetszett az illata, nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Régen használtam ilyet, nagyon tetszett az illata, nem szárított.