Avril

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rrituss, Módosítva: 2018. november 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a különösen gyengéd, szappanmentes arctisztító gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket. Bio aloe verát és körömvirágot tartalmaz, így bőrbarát formulája által segít a bőr természetes egyensúlyának fenntartásában.

• minden bőrtípusra alkalmas - érzékenyre is
  • szappanmentes
  • ECOCERT-minősített
  • állati kegyetlenség mentes
  • az összetevők 99%-a teljesen természetes eredetű, 10%-a ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik
  • vegán

rrituss

2018. október 26.

Szerettem volna egy jó natúr arclemosót a pattanásos, érzékeny bőrömre, így elkezdtem használni, viszont látható változást nem hozott a bőrképemben. Előnye, hogy nem habzik túlzottan, nagyon gyengéd lemosó, visszafogott illattal, könnyű, géles állaga van és nem is szárí. Alapvetően jó kis terméke, csak nem nekem, viszont az ára is baráti, így elhasználom, amíg van benne, de nem igazán fog hiányozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid