Avril Lavigne Perfumes

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: barack, alma, bors, lótusz, heliotróp, szantál, vanília, csokoládé

Fiszuli

2020. május 13.

Gimnazista koromban (több mint 10 éve - sicc!) az akkori párom legelső ajándéka számomra ez a parfüm volt. Leírhatatlanul imádtam, az első parfüm-szerelmeim egyike volt. Teljesen mindegy, hogy milyen alkalomról volt szó, én ezt a parfümöt használtam szó szerint állandóan. Emlékszem, hogy rendkívül tartós volt. Mindenki szerette és dicsérte rajtam. Mikor elfogyott, csak úgy ácsingóztam utána mindig, mikor megláttam a drogériák polcain, rettenetesen hiányzott, de aztán a szerelemnek is vége lett, én meg hallani sem akartam erről az illatról. Fiatalság, bolondság. Évek teltek el, mire újra rá mertem nézni és immár felnőtt fejjel (haha) megvettem újra. A jóleső, higgadt nosztalgia érzése fogott el, nem csak az akkori párom, hanem a gimnáziumi évek miatt is. A múlt iránti tisztelettel és az illat iránti imádattal használtam el akkor. Most is beneveznék rá és abban is biztos vagyok, hogy szinte már semmilyen érzés nem törne fel belőlem miatta. Simán csak élvezném használni. Kár, hogy már nem lehetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

taptilu

2019. július 24.

Kedvenc illatom volt sok-sok éven át tinikoromban, aztán egyszer csak nem találtam sehol a boltokban, elvileg kivezették :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

vicuskat

2018. március 22.

Kellemes kis illat, de rajtam egyáltalán nem tartós, csak ha ruhára fújom, akkor érzem egy darabig. Nem hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

Eperhercegno

2018. március 18.

Tiniként használtam, ez volt a különleges illatom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Tiniként használtam, ez volt a különleges illatom :)

Aprilla

2017. július 30.

Imádom! A kedvenc illatom. Csakis pozitívuma van: nagyon jó,virágos illatú, a csomagolása nagyon szuper (jár hozzá gyűrű is) és tartós, sok ideig érezhető az emberen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

Luna11

2017. április 18.

Többször is megszagoltam ezt a parfümöt, mert a Wild Rose változatát nagyon szerettem, viszont ez nem tudott meggyőzni. Kimondottan büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

adrica

2016. december 9.

Először a Wild Rose után ácsingóztam, már csak a reklámja miatt, de volt egy akció ami során 10 ml-s verziójához hozzájutottam. Közben szépen cseperedett a lánykám és Avril rajongó lett, és leörökölte tőlem. Számomra a kis lányom által lett egy kedves illat. Neki rendkívül jól áll. Kis ártatlan, de nagyon kellemes és tartós aurával bír. Nekünk több mint egy sztár illatocska, mert egy rajongónak nem is kell több, mint valami kézzel fogható valami ami közelebb hozza az imádott, csodált személyhez aki egyébként elérhetetlen. És a reklámja, na az is varázslatos. PR meg minden rendben van ezzel. A célközönségen kívül szerintem más korosztályt is megtaláltak, mert a külcsín és a név és a körítés mellett azért sikerült valamit lerakni az asztalra is, ami figyelemre érdemes. És ezt a figyelmet meg is kapja még a vájt orrúaktól is. Ami jó, az jó. Nem dobok egy hátast tőle, de megemelem a kalapom előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

Iren11

2016. augusztus 30.

Kellemes illat, tini korom idézi, rajtam elég tartós és imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Kellemes illat, tini korom idézi, rajtam elég tartós és imádom az illatát.

Blackxentric

2016. június 9.

Nagyon finom és rajtam nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Nagyon finom és rajtam nagyon tartós.

kisjulis

2016. május 11.

Régen nagy kedvencem volt. Szerettem az illatát, de rajtam valahogy nem volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)