Avril

Ár:   2745 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. szeptember 19.

"Viszlát apró tisztátalanságok, helló egységes arcszín! Ez az alapozó egységes arszínt varázsol, de nem akadályozza a bőr légzését. Könnyed textúrája jojoba olajjal ápolja és nedvességgel látja el a bőrt."

• Bio jojoba olajjal, amely táplál és hidratál
  • Friss, púderes illat
  • Tökéletesen tart, mint egy második bőr
  • Bevizsgált és minősített az Ecocert szigorú követelményei által
  • Parabén- és fenoxipropanol-mentes

4 árnyalatban kapható

Emimo

Korcsoport: >54
2019. február 23.

Ez tényleg nagyon jó. Kórház/gyógyszertár/orvosi rendelő/ illata van, nagyon kellemes, én nagyon szeretem ezt a fajta "tisztaság" illatát! Nem is tudok mit hozzátenni Nancika leírásához, csak megerősíteni. Én is világosat vettem, nekem is folyékony, és nekem is a (Sante mellett) a legjobb, legkellemesebb kis alapozóm. Enyhe fedésű kiegyenlítős, remek kis holmi! Szeretem, ha van zsírosabb és kevésbé zsíros alapozóm, mert télen nem, de tavasztól használnom kell napvédőt. És egy zselés napvédőhöz, vagy zsírosabb napvédőhöz különféle állagú alapozók mennek jól, a bőröm aktuális állapotától, a hőmérséklettől, az alá használt hidratálótól és egyebektől függően. Nos, ez most tavasszal és nyáron lesz nekem szuper. Jó szívvel ajánlom. És már sokkal több árnyalatban kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 23.

Nancika

2016. szeptember 9.

Amikor először kipróbáltam, akkor nagyon meglepődtem, mert nagyon folyékony. De tényleg, olyan szinten, mintha teljesen vizes lenne (először azt hittem azért, mert megromlott, de nem). Az biztos, hogy ez nem az az alapozó, amit bedobsz a táskádba és viszed magaddal nap közben is, mert nekem az alatt egy jó adagnyi végezte a kupakban, amíg az irodából hazaértem. Amit sajnálok, mert szeretem, ha az adott nap használt alapozóm nálam van, ha valami probléma merülne fel a sminkemmel, akkor azonnal és észrevétlenül javítható legyen. Hát ennél erről le kell szoknom. Viszont nagyon finom az illata, ez az egyik legjobban, de mégsem maszkosan fedő természetes alapozóm eddig, tartós, kellemes viselet, nagyon szép a végeredmény és nap végéig kitart. Ugyan először nem tudtam eldönteni, hogy szeretem-e az illatát, de határozottan szeretem. Ma reggel egy órával a felkenése után is éreztem ezt a kellemes, gyógynövényes, púderes illatot, és kifejezetten tetszett. És plusz pont, hogy nagyon jók a színei: azon ritka alapozók egyike, aminek a legvilágosabb színe nem sötét az én bőrömhöz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.