Axe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztinka88, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Kategória:   Dezodorok

A civilizáció ragadozóinak egyre hatásosabb fegyverek kellenek a sikeres csábításhoz. Most palackba zártuk az Őserő legjavát, összesűrítve az ösztönvilág elemi erejét, ami csak a kitörésre vár!

Lunalys

2015. július 30.

Na ez az, amitől - a Dark Temptation mellett - megőrülök, mert olyan jó az illata! Nagyon szexi, egzotikus és vadító illat, kifejezetten fiatal férfiaknak, ráadásul tartós. Nálam abszolút megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

krisztinka88

2013. február 25.

Nekem az Axe illatok közül a Dark Temptation a befutó, de ennek is tetszik az illata. Most nem ezt választottam a barátomnak, de legközelebb biztosan ezt fogom, ha ilyen sokan dicséritek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

terke29

2013. február 15.

Ahhhhhhh.!
Valaki figyel.Érzem.Bizsereg a homlokom.
Körülleng egy finom,csábító illat.Hmm..Mi ez?Valahonnan ismerős.Felnézek.Szürke,gunyoros szempár néz vissza rám.
Őszülő halántékú,dögös negyvenes.Arcán fanyar mosollyal felemelkedik az asztalától,felém indul...Úristen!Idejön!Jó a hajam?Basszus,miért nem festettem ki magam??!És a ruhám?Nem gyűrött???És...nah,Eszterke benézted.Csak a pulthoz ment.
Pfff..csak én lehetek ekkora lúzer,hogy azt gondolom én kellek Neki.
Valaki figyel.Érzem.Felnézek.
Szürke szemek.Mosolyog,szarkalábak a szeme körül,felémbólint.Szédülök.Elfordítom a fejem.Izzad a tenyerem.
A picér jön,egy pohár rozét hoz.Én nem rendeltem.Az úr küldi-felel a pincér.Elpirulok.
Valaki figyel.Érzem.Felnézek.
Engem néz,felkel az asztalától,felém indul.Mosolyog.Elmegy mellettem,meg sem áll.Kisétál az ajtón.
Most mi van???Nem értem.Kábult vagyok,kipirultam és a nyakam majdkitekeredik,ahogy utánafordulok.Mint egy kislány.Istenem,ez az illat...Elgondolkodva kortyolom a borom,nézelődöm.
Valaki figyel.Érzem.Felnézek.
Kint áll,mosolyog,az arca kipirult a hidegben,engem vár.
Felállok,fizetek,kilépek az utcára.Elém jön.Megáll.Én nézem,Ő mosolyog.Megengedi,hogy bemutatkozzam?-kérdi....
....Hozzá mentem két éve nyáron.És imádom az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 15.

Ahhhhhhh.!
Valaki figyel.Érzem.Bizsereg a homlokom.
Pfff..csak én lehetek ekkora lúzer,hogy azt gondolom én kellek Neki.
Valaki figyel.Érzem.Felnézek.
Kint áll,mosolyog,az arca kipirult a hidegben,engem vár.
....Hozzá mentem két éve nyáron.És imádom az illatát!

Laci

2012. október 9.

Végre valóra vált egy vágyam, készítettek parfüm dezodort és pont a legjobb Axe illatból is, az Africa-ból. Orientális, fűszeres, szexi, egzotikus és tartós illat, mely maximálisan megéri az árát. Most akciós a Rossmannban potom 1399 Ft akcióban, ennyiért egy csodás illathoz lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.