Axe

Ár:   666 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 666 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hunny, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 666 Ft

Az Axe Africa illata felkészít a következő egzotikus kalandodra, izgalmas mint egy expedíció a Szaharában.

Ár: 666 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

tpr

2020. május 18.

Alapvetően jó illatú, bár lehetne kicsit férfiasabb/keményebb is. Az illatát szeirntem nem tartja meg annyira, mint más Axe-ok, de így is hozza az elvárt minimumot :) A dezodorból ismert illat miatt vettem, amire hasonlít ugyan, de azért nem ugyanaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Danielllla

2019. október 25.

Nagyon kellemes az illata, igazán férfias és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Nagyon kellemes az illata, igazán férfias és tartós is.

roddo

2016. szeptember 9.

Ahogy a dezodorja, a tusfürdő is remek illatú, ami ráadásul tartós is. A sok kiváló Axe illat között is kiemelkedő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Anett0707

2015. december 16.

Párom ezt használja és nagyon sexi az illata és tartós. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Párom ezt használja és nagyon sexi az illata és tartós. Imádom!

Enrico

2015. szeptember 5.

Szerintem nagyon jó az illata :) csak nem érezni sokáig..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Szerintem nagyon jó az illata :) csak nem érezni sokáig..

Katalin0425

2015. augusztus 25.

Páromnak ilyen van, imádom! Tetszik az illata, vadító és tartós. Biztosan újraveszem neki, hiszen ő is elégedett vele. Az ára sem rossz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Lunalys

2015. július 30.

A barátom szokta használni. Intenzív, vadító és egzotikus illat, ami sokáig megmarad. Nálam abszolút 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Pacsi

2015. július 13.

a mostani értékelése túl alacsony, ezért adtam neki 5-t, hogy korrigáljuk itt a dolgokat. Amúgy 4-t adtam volna :D
Kellemes, hosszan tartó illat, férfiasan habos. Párom használja 9 éve :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Kellemes, hosszan tartó illat, férfiasan habos. Párom használja 9 éve :)

pampamacska

2015. május 28.

szerintem olyan kellemesen egyedi illatuk van. eddig nem hoztam haza olyan illatot, amit ne szeretnénk. a hatása is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Csilluska

2015. május 17.

Barátom használja (ajándékba kapta), elégedett vele, legalábbis nem panaszkodott rá eddig. Most megkérdeztem, mi a véleménye, azt mondta: jó. :D Azért szerintem lehetnének szebbek is az összetevői, szóval csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.