Axe

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 650 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 19.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 650 Ft

A tusfürdő, amelynek ellenállhatatlan illata megvadítja a srácokat. Az Axe Anarchy for Her elszabadítja a szenvedélyt.

Ár: 650 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kapat8

2020. október 28.

Tényleg olyan mint egy férfi tusfürdő. Én konkrétan Páromnak mentem ma tusit venni többek közt és szaglás alapján ma ezt választottam az Axe-ok közül. Neki! Itthon vettem észre a kis for her betűket. Ennek más a csomija mint itt a képen,de az Anarchy az. Remélem nem veszi észre, illetve Ő is így gondolja majd, hogy ez egy férfi tusfürdő. Ha mégis mondaná, hogy nőies, mert az írást úgysem figyeli, akkor jövök updatelni. De kétlem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Mea90

2019. március 7.

Úgy gondoltam, kipróbálom milyen, a negatív vélemények ellenére. Bár az enyémnek más a csomagolása, fehéren van rajta a szöveg. Az illata sajnos nem túl erős, de amúgy nem rossz. Felfrissít zuhanyozás közben, és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

ditte21

2016. június 20.

Mindig is irigyeltem a férjem, hogy a tusfürdője milyen fantasztikusan tartós illatú, ezért nagyon megörültem, hogy végre női változatban is kapható. Ma kipróbáltam, de az illata ugyanúgy elillant, mint a többi női tusfürdőnek. Csalódás :( Ami miatt három csillagot kap az az, hogy nagyon krémes és jól habzik, kevés is elég belőle. A sminkem is a zuhanyban szoktam lemosni és nem csípte a szemem sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Saranhuone

2016. január 10.

Régóta rinyálok, hogy az axe miért nem gyárt női terméket, mivel nőiben még nem találkoztam olyan tusfürdővel, aminek az illata el ne illanna, amint megtörülközöm. A barátom és a tesóm is axe-t használ és rajtuk konkrétan reggel is érződik az esti tusfürdő illat, érthető módon irigy lettem és megvettem ezt a cuccot, hogy na végre van női. Az illata erős és valóban kissé férfias de engem különösebben nem zavar, főleg este, amikor más úgysem érzi rajtam. Viszont nem tartós. Tovább érzem, mint az egyéb tusfürdőket de nincs meg az a hatása, mint a férfi verzióknál, hogy fürdés után is illatcsíkot húznak maguk után. Szerencsére akciósan vettem, a teljes árat sokalltam volna érte kipróbálatlanul is. Kb. annyit tud, mint egy normál női tusfürdő, semmivel sem tartósabb, mindegy ha azt veszek. Kár, pedig annyira bíztam benne. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Avanindra

2015. október 20.

Igaza van az előttem szólónak. Én sajnos megvettem. A parfümért, deoért oda vagyok.... de ez a tusfürdő full férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

xszemyx

2015. május 20.

A spray-ben való kellemes csalódás után be akartam szerezni ezt a tusit is, de a boltban megszagolva borzasztóan pasis illata van. Ami nem lenne akkora baj, mert imádom a férfias illatokat......de férfiakon. Ez sajnos nem jött össze Axe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.