Axe

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. március 12.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Magnézium-dioxiddal dúsított, másnaposságűző AXE tusfürdő.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

FDA

2018. október 28.

Finom friss illata van, jól habzik ès nem szárít. Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Finom friss illata van, jól habzik ès nem szárít. Szuper!

cattitude

2018. május 30.

nyári frissítő tusfürdőnek vettem magamnak (amúgy se hiszek a nemenként külön gyártott/targetált kozmetikumokban), de picikét csalódás, azt vártam, hogy pofánvág a nagybetűs Frissesség meg a citrusok, meg hogy olyan friss leszek, mint hajnalban egy citromfáról épp leszedett harmatos citrom, nem is kell ezentúl reggelente kávét innom majd etc. etc., hát annyira azért nem frissít engem, ebben a tekintetben pl a Balea megboldogult Frost Flower tusfürdője is lekörözi. a színe külön ijesztő, nagyon durván világító neon takonyzöld. amúgy meg okés tusfürdő, nem veszik össze a dezodorommal meg a nyári parfümjeimmel sem, elhasználgatom, de lehet nem fogom újravenni. lehet az a baj, hogy nem voltam még egyszer se másnapos, amikor használtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

alcyone

2018. május 17.

Nőként használom - egyszer egy beszélgetés alkalmával hangzott el, hogy valaki nőként használja, mert olyan jó, citrusos illata van. Nos, tényleg szuper, frissítő illata van, nagyon szeretek pl. edzés után tusolni vele, felfrissít, az illata sokáig körbeleng, egyszerre kevés kell belőle, szóval jó terméknek gondolom, attól függetlenül, hogy alapvetőleg inkább szappant, sem mint tusfürdőt szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

youdith

2018. május 12.

Nő vagyok és a párommal egymás kezéből vesszük ki ezt a tusfürdőt. Grapefruitos illata van, én amúgy is imádom a citromos illatot, főleg nyáron. Reggel egy plusz löketet ad a felébredéshez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Jaslindore

2017. szeptember 7.

Nőként szeretem :) Reggel üdítő a citrusossága :)) Ébresztőőő! A gél élénk zöld árnyalata pedig mutatós egy barna - bézs fürdőszobában, na de nem ezért vettem, csak zöld szín imádó vagyok :)) Felváltva használom más tusfürdőkkel, így nem érezni szárító hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

ddorcsii

2017. április 17.

Férjem kedvence :) nyáron edzés után én is imádok ezzel tusolni, olyan jól felfrissít imádom az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

googles

2015. július 15.

Nekem ez nagy kedvencem (nő vagyok és én használom). Citrusos illata van, abszolút uniszex illat szerintem. Frissítő, nekem a bőrömre is jó, nem tapasztaltam mást, mint egyéb tusfürdők használata után. Az összetevőket elolvasgattam részletesen, a piros DMDM összetevő a forrásnál (Paula's Choice) csak narancssárga és "átlagos", szóval annyira nem ijesztő ez a tusfürdő, főleg összehasonlítva. Persze ne használja, aki tényleg csak tiszta összetevőket használ. De ezt a riogatást nem láttam pld. a Baba tusfürdőknél, pedig ott is van 2 piros pötty és rengeteg narancssárga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 15.

viragtm

2015. március 23.

A fiam kedvence. Nagyon friss, kellemes illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 23.

A fiam kedvence. Nagyon friss, kellemes illatú.

Luska

2015. március 20.

Párom szereti, ez a kedvence én is kedvelem rajta az illatát,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Párom szereti, ez a kedvence én is kedvelem rajta az illatát,

sztanko16

2013. március 19.

Nagyon jó illata van, az állaga kicsit furcsa, de jól habzik :)
Egy kicsit irritálja a bőrömet :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Nagyon jó illata van, az állaga kicsit furcsa, de jól habzik :)
Egy kicsit irritálja a bőrömet :(

Hidratálók: Butylene Glycol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.