Axe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tyn, Módosítva: 2013. augusztus 17.

Kategória:   Tusfürdők

Axe Apollo - Az illat, mely annyira csábító, hogy a csajok univerzumának középpontjába kerülsz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

roddo

2016. szeptember 9.

Nekem nem nyerte el a tetszésemet, az Axe tusfürdőkhöz képest gyenge és nem tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

janvidia

2016. augusztus 29.

Szeretem az illatát, amikor fürdik a párom, viszont nem nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Szeretem az illatát, amikor fürdik a párom, viszont nem nagyon tartós.

ribizlizizi

2015. július 31.

szerettük az illatát, de kicsit tömeg volt, így lecseréltem másikra. Az most a kedvenc, de a következő old spice lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

pampamacska

2015. május 28.

úgy emlékszem, hogy ez kivételesen egy átlagos illatú tusi, hatása átlagos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

asdsd052

2014. október 29.

Viszketek tőle. Kiszárítja a bőrömet a mellkasomon, és rájöttem, hogy ettől vagyok korpás és vakaródzok mindig...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Zolee03

2014. július 29.

Karácsonyra kaptam még ezt a tusfürdőt egy fél éve, nem csodálom hogy alig fogyott belőle. Pénzt senki ne adjon ki érte mert nem ez volt az első csalódásom axeos termékekkel kapcsolatban. Az illata teljesen átlagos nem marad meg semeddig, teljesen kiszárította a bőröm, még hajat mosni sem tudok vele mert viszket tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

berka

2013. december 28.

nagyon szuper illata van :) Nem olyan erős.. de jó érezni egy ilyen illatot egy fiún.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

vattacukorkj

2013. december 26.

nekem bejön! :) az illata jó, kellemes, nem túl erős (a citrus külön bejön), jól habzik, nem irritál.
nem mellesleg a barátnőmnek is nagyon tetszik. ;D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

nem mellesleg a barátnőmnek is nagyon tetszik. ;D