Axe

Ár:   650 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. január 30.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 690 Ft

Axe tusfürdő csokoládé illattal.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 690 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 650 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

tpr

2020. május 17.

Az itteni vélemények alapján (is) vettem; nem rossz, de nem is vagyok elájulva tőle.A csoki illatnak szerintem nem a bőrön van a helye, bár annyira azért nem is hasonlít csokira. Ettől eltekintve jóféle, de nekem nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Csutak

2020. január 13.

Isteni illata van, majdnem, mint a Valentino Uomo. :) Nem szárít és egy picikét az illata is tartós, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

BebcsiK91

2017. november 9.

Párom rendszeresen használja a tusfürdőt és a dezodort is évek óta. Kipróbált más termékeket is, de mindig visszatér. Nagyon finom az illata, és megfelelően ápolja a bőrét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

tenagi

2017. szeptember 18.

Nem mondanám, hogy csoki illata van, arra nem hasonlít, viszont kellemes. Barátomnak vettem, mert a deoját már használta, gondoltam jó kis kiegészítése lesz annak a tusfürdő. Nem csalódtam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

lavender

2017. július 13.

Ha lehetne mínusz pontot adni, ez azt érdemelne. Valamiért ezt vettem le a polcról, és félig teli a kukában végezte. A férjem bőrét teljesen kiszárította (mint még egy tusfürdő se eddig), és az illata is jellegtelen (csoki??!) Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Alex0920

2017. április 17.

Elég egyedi illata van, számomra kicsit erős, de amúgy nem rossz. Párom meg volt vele elégedve, nem szárította a bőrét, bár neki teljesen mindegy mivel fürdik, csak tegye a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

roddo

2016. szeptember 9.

Régi, klasszikus, bevált Axe illat. Többször is használtam már, de nem hiszem, hogy egyhamar meg tudnám unni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

vikcsi

2016. augusztus 3.

IMÁDOM. Párom leggyakrabban ezt használja, néha én is el szoktam tőle csórni, nagyon szeretem az illatát, meg úgy amúgy is imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Erina

2016. május 31.

Férjem leggyakrabban ezt használja. Imádjuk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Férjem leggyakrabban ezt használja. Imádjuk :)

FrauNika

2016. április 11.

A párom nagyon nagyon rég ezt használja! Nagyon jól érvényesül rajta ez az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.