Axe

Ár:   644 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: juhaszivett85, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 644 Ft

Ár: 644 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

zdoreebaba

2021. április 6.

Nem hittem volna, hogy a kókusz ilyen jól tud funkcionálni egy férfi tusiban. Eszméletlen finom, hosszantartó, frissítő illata van. Nem mellesleg jól is tisztít és hajmosásra is bevált. Nálam ritkán használnak itthon Axe tusit a fiúk, de ez bevált! Szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

tpr

2020. május 17.

Szintén az itteni vélemények hatására (is) vettem, meg persze saját szagminta alapján is. Eleinte so-so volt a viszonyom az illatával, idővel már javult a helyzet, de nem volt szerelem első szaglásra :) Jó minőség és jó illat, de nem érzek benne olyan pluszt, mint némelyik másikban. Mindezek ellenére jár az 5 csillag, a 4-et kevésnek érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Szuri

2019. május 20.

Amikor tusfürdőt veszek, akkor mindig AXE terméket választok, mert szinte mindegyiknek nagyon jó illata van. Az alábbi a személyes kedvencem. Nagyon tartós és a bőrömet sem szárítja ki. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Sisszy

2017. november 7.

A páromnak vettem, mert volt ilyen dezodorja és azt szerettem. Az illata rendkívül sokáig megmarad, még reggel is éreztem rajta (Miért nem tudnak ilyen tusfürdőket női illatban csinálni? :D), a bőrét sem szárította. Mindenképpen újra fogom venni neki, ha a jelenlegiket elhasználja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

bettina28

2016. december 15.

A páromnak ez volt a kedvenc axe illata, nekem viszont annyira nem jött be rajta. Kókuszos illatra emlékeztet, szeretem ha egy pasin pasisabb illat van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

roddo

2016. szeptember 9.

Elsőre unisex illatnak tűnik. Anno egy moziban pár éve a jegy mellé járt ajándékba egy 50 ml-es kis termékminta. Nagyon kellemes, tusolás után is tartós, kókuszos jellegű, mégis férfias illat. Bármikor szívesen újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Kingucii

2016. augusztus 3.

A barátommal együtt vásároltunk, neki örök kedvence marad a Dove tusi mellett, nagyon finom illata van, és lila :)))))))
Nem szárított, kellemesen habzott,sokáig érződik az illata és árban is elég kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

vikcsi

2016. augusztus 3.

Ez a másik kedvenc Axe rusim, nagyon jó az illata. De azért a Dark Temptationt nem tudja überelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Lunalys

2015. július 30.

A Dark Temtationt és az Africa-t nálam nem tudja überelni, de ez is nagyon finom, vadító illat, a barátom ezt is szokta használni zuhanyzáskor. Néha én is ezt használom, bár kimondottan fiatal férfiaknak való illat. Megérdemli az 5 csillagot, mert amellett, hogy különleges, finom illata van, még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

pampamacska

2015. május 28.

szerintem olyan kellemesen egyedi illatuk van. eddig nem hoztam haza olyan illatot, amit ne szeretnénk. a hatása is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Színezék. Lilás piros.