Azure Natural Cosmetics Baba Illatmentes Fürdető Születéstől Bio Barackolaj Körömvirág

Azure Natural Cosmetics

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GoldaN, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olíva- és barackolajos fürdető parfüm nélkül, így a legérzékenyebb, akár ekcémás bőrön is alkalmazható fürdető. Kisbabáknak is ajánljuk akár már az első pillanattól.

honeymilkshakee

2021. március 29.

Imádom ezt a lemosót!! Sosem váltanám le!! Én nem tusfürdőként, hanem arclemosóként használom. Reggel és este. Minden barátomnak, ismerősömnek ezt ajánlom, mindegy mivel küzd. Talán annak aki pattanásokkal küzd nem ajánlanám, de ez is attól függ, hogy miért van faggyútúltermelődése. (azért, mert rossz kozmetikumokat használt korábban, ezért a bőre kompenzál vagy azért, mert nemrég lépett be a kamaszkorba, hormonok, étrend stb)
Az én bőrömnek a története röviden, hogy 3-4 éve megjelentek az orromnál ilyen kis pöttyök, pirosodás, kis pattanásokra emlékeztető dudorok. Először csak egyik oldalon, majd másik oldalon, ahogy kedve volt neki. Steriodos krémet írtak fel nekem, amitől még 100x rosszabb lett, mint előtte volt. Különféle bőrgyógyászokhoz mentem el, diagnosztizáltak már kontakt dermatitisszel, utána meg szeborrheás dermatitisszel.(Ennek megfelelően írtak fel nekem drágábbnál drágább kozmetikumokat) Ez ment így majdnem 2 évig, majd elkezdtem jobban és jobban beleásni magam a kozmetikumok világába, és rájöttem, hogy periorális dermatitiszem van. Ennek tudatában keresgéltem termékeket, megtanulva az összetevők többségét és azoknak a tulajdonságait. Olyan lemosót kerestem, ami nem szárítja a bőrömet, gyengéd tisztító tenzidet tartalmaz, nem irritatív, így az illóolajokat is kerültem. A környezet védelme érdekében kerestem, pálmaolaj menteset, ha lehet, könnyen újrahasznosíthatót, magyar terméket, olyat amiben sok van(200ml arclemosónak nagyon sok.) Ezeknek mind megfelelt ez a termék. Elején nem nagyon kedveltem, mivel ezt a lemosót jobban kell elmaszíroznod az arcodon, hogy szépen és alaposan megtisztítsa a bőrödet. Később persze megtanultam és semmilyen szennyeződést nem hagyott hátra. Ez után a termék után garantálom, hogy nem fog a bőröd húzódni. Szememet sem csípi, így kisebb tiniknek is fantasztikus vagy babáknak. Az illata ilyen semmilyen, miután lemosod végképp semmilyen. Az adagolója meglepően jó. Még nem végeztem ki az első üveget, de máris a dermatitiszem sehol sincsen, amire eddig egy lemosó sem volt képes (persze nem csak a lemosó, hanem más kozmetikumok is nagy segítségemre voltak) Nekem reggeli és esti használat mellett (+család többi tagja is néha használgatja) eddig kibírt 2 hónapot, és még kicsivel több mint a fele hátravan.
Bátran ajánlom mindenkinek, én a Róbert Károly körúti bijoban vettem meg, máshol sajnos nem találkoztam vele csak online.

Ui: Ilyen szép a bőröm még sosem volt, semmi pattanás, dermatitisz, blackhead. Hidratált és puha. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Nano

2021. március 22.

Mindenmentes terméket szerettem volna a babánknak a fürdetéshez is! Elöszőr a Dora Natura újszülött csomagot rendeltem meg, de a fürdetője egyáltalán nem oldódott fel a vízben. Utána tovább kerestem, a gyógyszertári illetve az ott fellelhető márkák fürdetői szóba sem jöhettek. Interneten találtam erre a márkára nagyon megtetszett. Nekünk is 4 hónapra elég egy flakon. Mi a vízbe nyomjuk ezt is és par másodpercet ha varunk utána ahogy elkeverem mar szét is olvadt. Nekünk eddig semmilyen bőr problémánk nem is volt, most 8 hónapos a gyermek reméljük így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

eszterszekely

2019. november 17.

Csak bio kencéket használtunk a kisfiamon. Ez egyike volt a fürdetőknek/samponoknak. Nem nagy a flakon, de mivel nem az egész gyereket borítottuk be vele csak a szükséges testtájakat :) ezért hónapokig elég. Szinte alig habzik de ez abszolút pozitívum. Teljesen meg voltunk vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

GoldaN

2019. április 17.

A kisbabanknak mindenkepp Natur kozmetikumokat szerettem volna hasznalni, ezert esett erre a valasztasom. Igaz, hogy illatmentes es nem habzik, de nem is gondolom, hogy ez fontos szempont lenne. Baboca boret nem irritalja, pihe puha 😊 egy flakon kb 4 honapig eleg, ami szuper jo! Egyetlen egy dolog van ami nem 100%os az, hogy nehezen oldodik a vizben, de emiatt nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract