Azzaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: bergamot, koriander, bors

Szívjegyek: ceyloni fekete tea kivonat, ibolyalevél,

Alpajegyek: cédrus, fehér pézsma.

Carlito

2017. február 27.

Nem rossz de azért a sima Chrome veri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Nem rossz de azért a sima Chrome veri

Joe38

2016. október 24.

Seal véleményét tiszteletben tartva sajnos nem tudok osztozni az elégedettségében..
Megmondom őszintén nekem ez egy nagyon gyenge tagja a "Divatház" illatainak....
Maga az Azzaro márka az egyik kedvencem.....Pour Homme,Vizit,Acteur,Chrom Legend...stb.
Zseniális illatok!!!!Szinte a kedvenceim.....a Chrom-ot direkt nem írtam ide,mert amikor próbálgattam
az én bőrömön furcsán viselkedett nagyon gyengén muzsikált és hatóereje is alig volt rajtam....
de persze nyugtáztam a dolgot annyival,hogy a 80-as és 90-es közepe után kezdett lángra kapni ez a
máig tartó aquás-citrusos vonal ,ami nekem már akkor sem volt annyira szimpatikus jövőkép......
Nagy dolog!Nem kell ,hogy minden illat teszten gondoltam és részemről el is köszöntem a Chrom
illatvilágtól egy jó időre....Manapság már szerintem több mint az illatok fele ezt a kategóriát erősíti és
valamennyire én is megbarátkoztam ezen tagok nagyobb csoportjával,de konkrétan a Unitednél
megint előjött belőlem a korom és a rengeteg jobbnál jobb kétezres évek előtti illat és nem tudok
megint mit kezdeni ezzel a United-el.......
Egy totál bőrközeli hideg illat ,semmilyen karakterrel,0 Sillage-al és 0 longevity-vel..(legalább is rajtam!!)
Én egy Azzaro-tól sokkal-sokkal többet várnék,mind az illatok egyediségében mind pedig a hatóerő területén!
Szerintem még a Chrom is jobban teljesített rajtam.....egyszerűen nem értem!
Egy Nautica többet kitud hozni ebben az illatkategóriában az illataiból!!
Persze a mai trendnek megfelel,a név minőséget sugall, az üveg csinos......
Szerintem marketing az egész!!Nekem ez most nagyon nem jött be!
Persze ez ne szegje senki kedvét ,ha kíváncsi rá ott a teszter a drogériákban és ha pont az ilyen
észrevétlen aquás-citrusos vonalat kedveli még az is lehet ,hogy meglátja ebben az illatban azt a
szépséget amit nekem nem sikerült......
A 2 csillag nálam most az számomra teljesített Ár/érték arányt tükrözi!
Az Azzaro márka szerintem sokkal többet is ki tudna hozni magából!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 24.

Megmondom őszintén nekem ez egy nagyon gyenge tagja a "Divatház" illatainak....
megint mit kezdeni ezzel a United-el.......
Szerintem még a Chrom is jobban teljesített rajtam.....egyszerűen nem értem!
Egy Nautica többet kitud hozni ebben az illatkategóriában az illataiból!!
Persze a mai trendnek megfelel,a név minőséget sugall, az üveg csinos......
Szerintem marketing az egész!!Nekem ez most nagyon nem jött be!
szépséget amit nekem nem sikerült......
A 2 csillag nálam most az számomra teljesített Ár/érték arányt tükrözi!
Az Azzaro márka szerintem sokkal többet is ki tudna hozni magából!

seal

Korcsoport: >54
2016. május 31.

Elfogult vagyok a Chrome családdal !
Imádni való Cédrusos, teás, vagány az összes.
A fekete Tea és finom fűszeres illat Combo.
Ár-érték arány jeles, mint ahogy az illat is!
Finomságos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 31.

Elfogult vagyok a Chrome családdal !
Imádni való Cédrusos, teás, vagány az összes.
A fekete Tea és finom fűszeres illat Combo.
Ár-érték arány jeles, mint ahogy az illat is!
Finomságos!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.