B.U.

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Parfümdezodor a B.U. Absolute Me parfüm illatával

"A B.U. új dezodora, az Absolute Me ösztönzi a fiatal nők szabad önkifejezését, teljességét, kísérletezését, hogy végül olyanná váljanak, amilyenek lenni szeretnének."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sandra1230

2018. január 21.

Nem fogja a ruhát ami szerintem már egy plusz pont mivel rengeteg dezodor van amire még ha rá is van írva, hogy nem látszik meg a ruhán mégis kifehéredik tőle. Az illata szuper és sokáig érzem magamon bár az izzadság ellen nem sok mindent véd.. :D Nyugisabb napokra tökéletes viszont stresszes, rohangálós napokra valamint a nyári melegbe nem véd semmit. :D De alapjában véve nem rossz dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

diosbejgli

2017. december 4.

Jó illata van, de az izzadság ellen nem igazán véd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Jó illata van, de az izzadság ellen nem igazán véd.

Beya93

2017. szeptember 17.

Nagyon jo illata van! Nem izzadtam tole se jobban se kevesbe, de nem is vagyok izzados en csak az illat miatt veszem. Sokaig erezni, a ruhat se fogta meg ugy emlekszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

sfreku

2017. augusztus 31.

Mivel deo ezert kene valami izzadasgatlo hatassal is rendelkeznie , de nincs tul sok. Viszont annyira isteni illata van, hogy ezt bőven elnézem neki, mivel kifujas utan par ora mulva is erzem azt a kellemes finom illatot. Krém es golyos deokkal kiserletezem de mar bele torodtem hogy egy egesz napot egyik se bir ki, hiaba ígérik. Igy hat ez a kis csoda szer mikor mar nem erzem a reggeli deo hatasat csak fujok egyet es újra frissnek érzem magam.:) Ha ti is annyira deo maniasok vagytok mint en csak ajanlani tudom ezt a megoldast, en kifejezetten arra vagyom hogy egesz nap egy finom illatot erezzek magamon a deo által.. Es ha mashogy nem igy legalabb megvan:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

patrisha

2017. július 31.

jó az illata, de meleg nyári napokra nekem kevés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

jó az illata, de meleg nyári napokra nekem kevés volt.

Határeset

2017. április 27.

Elsősorban az illata miatt vettem meg, mert szemeztem a parfümjével, de az mégsem ragadott meg annyira, ez meg kipróbálásra csak olcsóbb.
Viszont nagyon megtetszett az illata és sokáig is érezhető. A dezodor hatása sem rossz, de inkább nyugisabb, nem rohangálós napokra elegendő. Egy stresszesebb napra a reggeli fújás nem elég.
Jobban szeretem a friss/zöld/nem édes illatokat, de ha a parfümje is ugyanezt a tavaszi,virágos illatot hozza, akkor az is beszerezendő ez mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT