B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Fejjegy: földieper

Szívjegy: jázmin, búzavirág

Alapjegy: szantálfa, praliné, vanília

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1500 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Regina26

2019. február 17.

Egyszerűen imádom az illatát. Hihetetlenül cukros, de épp ettől jó. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Egyszerűen imádom az illatát. Hihetetlenül cukros, de épp ettől jó. :D

adrica

2017. augusztus 30.

Fullasztóan édes. Akár a vattacukros Pink Sugar dupja is lehetne, vagy teljesen az? Oké, hogy nekem személy szerint fejfájásom van a Pink Sugaras vattacukros illatoktól az egyéni ízlés, de hogy fullaszt, az valahogy nem egészséges. Valami olyan vegyszer van benne, amit nem tartok jónak, egészségesnek. Tartósnak bizony tartós. Sem nekem, sem a 11 éves lányomnak nem jött be. Pedig most a Rossmannban 500,- ftre volt leakciózva, de 0 ft. sem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Bogg

2017. augusztus 25.

Imádtam. Nekem tartós volt, az illata is mennyei, sokan megjegyezték, hogy milyen szuper parfümöm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

nikolett

2017. február 17.

Anyának kiszárította a bőrét, majdnem sebesre, ahol használta... nekem nincs tőle bajom. Az illata jó, nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Cynthia99

2017. január 23.

Számomra teljesen olyan volt,mint a Pradanak a Candy-je. Tartós és nagyon jó illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

QueenOfTheHell

2016. december 23.

Nekem ez a tél illata*-* Máskor már el sem tudnám képzelni magamon.
Nem az a fullasztó, gejles cukros illat, pici is elég belőle, és szerencsére rajtam egész nap jól teljesít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

Nekem ez a tél illata*-* Máskor már el sem tudnám képzelni magamon.

senskin

2016. december 13.

Nekem nem jött be ez a BU, inkább a Golden Kiss áll az illatvilágomhoz közelebb. Olyan édeskés illat, candy, randi. :) Friss, de nem az igazi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Regina02

2016. október 22.

Szerintem ez sokkal jobb mint a többi vattacukros parfüm. Nagyon kellemes illata van és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

ALettah

2016. szeptember 29.

Rózsaszín habcukor, kislányoknak. 15 felett nem ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Rózsaszín habcukor, kislányoknak. 15 felett nem ajánlott.

niki123

2016. augusztus 19.

Félve vettem meg, bár nem volt egy nagy összeg. A Tescoban 500 forintért lehetett kapni, éppen kiárusították, Teszter nem volt hozzá. Az első fújásnál magával ragadott, nagyon kellemes, édeskés illata van. Abszolút nem "gej" édes. A tartóssága az én bőrömön hihetetlen. Amikor megvettem fújtam egyet a kezem hajlatába, majd elmentem strandolni, és miután hazaértem még mindig éreztem. Munkába is használom, még otthon is érzem mikor este hazamegyek. Elképesztő. Az első kérdés ami felmerült bennem, hogy minek költök több ezer forintot parfümökre, amiknek tartóssága ennek nyomába sem ér és az illata sem nyújt semmivel többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Színezék. Lila színű.