B.U.

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   1800 Ft   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kiszerelés:   1800 Ft
Lelőhely:   drogériák

B.U. Candy Love illatával.

Andii17

2017. augusztus 20.

Nagyon nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Nagyon nagyon szeretem.

Betti92

2017. február 28.

Ajándékba kaptam egy tusfürdővel együtt. Kellemes édeskés illata van, nem túl tartós. Elfújkálom mert nem olyan rossz, de csak ritkán nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Jelizz

2016. október 8.

Enyhen edes alkoholos laza illata van,nem tartos sajnos :( nem veszem ujra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Enyhen edes alkoholos laza illata van,nem tartos sajnos :( nem veszem ujra

LathatatlanOzike

2016. szeptember 26.

Az EDT változata sokkal jobb, annak imádom az illatát is, bár eléggé kislányos.
Olyan gyenge, mint a harmat, de mégis nagyon idegesítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Az EDT változata sokkal jobb, annak imádom az illatát is, bár eléggé kislányos.
Olyan gyenge, mint a harmat, de mégis nagyon idegesítő.

Nicu

2016. szeptember 6.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem túl tartós.

Csillag92

2016. április 9.

Amikor megszagoltam a boltban, nagyon megtetszett.. Azonnal meg is vettem. Másnap befújtam magam, de èreztem hogy ez nem az èn illatom ès kifejezetten zavart :| talán ha 2x használtam azóta ott van a polcon :D ez is egy olyan illat amit vagy nagyon szeretnek vagy utálnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

MissC

2016. február 3.

Ez a kedvenc illatom a B.U.-tól, de sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert egyáltalán nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

Ari95

2015. szeptember 5.

Most vettem a Rossmanban 1000 forintérrt!! De majd ha nem lesz akciós akkor is megveszem :) Nagyon jó enyhe édeskés illata van. Tényleg nem tartós, kb 3 órát érzem magamon, de szeretem magam fújkálni vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

itstamarablack

2015. május 17.

Nem nagyon szeretem úgy általánosságban a parfümöket mert megfájdul tőlük a fejem de ettől nem. Nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

Sarika18

2015. április 15.

Kicsit tartottam ettől az édes illattól, de nagyon finom! Nekem a tartósságával sem akadt gondom. Aki kicsit olcsóbban szeretne hozzájutni, próbálkozzon az egy eurós boltokban, kedvezőbb az ára, mint a Rossmannban vagy DMben! A hozzáillő tusfürdőt is használom, nagyon odavagyok ezért az édes, de nem émelyítő illatért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Színezék. Lila színű.