B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Meleg, virágos illat olyan lányok számára, akik valóra váltják álmaikat.

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
B.U. Fancy Cinderella+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
B.U. Fancy Cinderella  (parfüm csomag)
Ár: 2500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: lásd a leírásban , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradóra, személyes átvétel

pomme

2018. január 27.

Szuper kis parfüm! Tényleg hasonlít a Womanity-vonalra, de egy idő után feladja a különcködést, és egy édes, mogyorókrémes-szantálos illat marad belőle. A fügelevél azért érződik ilyenkor is, de már nem akarja megváltani a világot. Ebben az árkategóriában 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

daylight81

2016. május 13.

Imádom ezt a parfumot, én leginkább a kókuszt érzem ki. Szeretem az ilyen édesebb exotikus illatokat, melyek nem a vattacukorra hasonlítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Lolychan

2016. február 12.

Egész jó, szeretem az illatát, szerintem nem tömény, kellemes és minden reggel felüdülés. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

lilabarsony

2015. augusztus 7.

A dezodorjat használtam egy időben és ugy gondoltam jó lenne a hozzá illő parfümöt ia kiprobalni.
De a dezodornak ennel joval lágyabb illata van, talan azert mert ugye nem annyira tartós mint egy parfüm.
Egyszeruen túl tömény, nekem egy kicsit WC illatosito kategoria.
3* mert tartos, és ha valakinek bejön az illata annak szuper lehet.
Ja és még valami, a deo-t sem használom már a parfüm után elment tőle a kedvem, pedig van belole egy bontatlanom is, szerintem ajándékozas áldozata lesz. +a tusfurdot valahogy szerintem még elhasznalom, nemhiszem hogy annyira émelyeítő és erős lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Egyszeruen túl tömény, nekem egy kicsit WC illatosito kategoria.
3* mert tartos, és ha valakinek bejön az illata annak szuper lehet.

Imo

2015. július 20.

Finom illat, elég tartós is, de nekem kicsit túl tömény. A tusfürdőjének kellemesebb, kevésbé hivalkodó az illata, azt jobban szeretem. Ugyanaz az illat, de nekem mégis más 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

masnis

2015. április 7.

u.d.
Egyik vizsgám után bementem a Rossmannba C vitaminért, és megláttam leakciózva ezt a parfümöt, nem volt kérdés, hogy elhozom, mert már régen kacérkodtam a B.U. parfümökkel.
A kreatív névnek azóta is elismeréssel adózom, holott igazándiból se nem fancy, se nem "hercegnővagyok" érzésem nincs tőle. Ennek ellenére egy nagyon édes kis egyetemre rohangászós, jóidő-illat -lenne, hogyha használnám. Mert amióta elcsíptem, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt rajtam. Nem akarom lehúzni, mert finom illatú, különben nem vettem volna meg, de nem illik hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

u.d.

liljaa

2015. március 19.

Ajándékba kaptam, de nem tetszik, valószínűleg továbbajándékozom valakinek, aki szereti. A B.U. illatok valahogy nem illenek hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Lory

2015. március 14.

Megváltoztatom a véleményemet és nem a Heartbeat a legjobb a B.U parfümök közül,hanem ez,a Cinderella.Sokkal összetettebb és különlegesebb illat.
Krémes,vaníliás tejes indítás után egy kis idő elteltével jön a krémességbe csavart hozni egy kissé karcos,zöldes jegy,talán a kapor.Nem váltja le az édes jegyeket viszont a háttérben ott marad,ezért sem lesz egysíkú az illat lecsengése.Rajtam a citrusossága sem jön elő semmilyen szinten,az édes vaníliás alap végig megmarad.Elég tartós,mindezekhez pedig nagyon baráti ára van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

Díva.96

2014. december 13.

IMÁDOM az illatát.Nőies és csábító :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

IMÁDOM az illatát.Nőies és csábító :))

joouyee

2014. november 15.

A Rockmantic és a Hippy Soul mellett az új kedvenc! Nagyon kellemes, megjegyezhető, jellegzetes és nem nagyon édes illata van. Azt tapasztaltam megjegyzik ezt az illatot, valamiért egyedi számomra. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.