B.U.  Fancy Cinderella Natural Spray

B.U.

B.U. Fancy Cinderella Natural Spray

Ár:   2030 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimiK, az összetevőket feltöltötte: Nitacsiga, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   2030 Ft
Lelőhely:   drogériák

1000 ft- B.U.  Fancy Cinderella Natural Spray
Ár: 1000 , Eladó: ildi74
Állapot: a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Gica81

2020. július 18.

Sajnos nem az én illatom volt, így csak kipróbáltam a terméket, nem tetszett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

redakkrisztinaa

2016. október 14.

Az illata kellemes , bár 1-2 óra múlva már nem érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Az illata kellemes , bár 1-2 óra múlva már nem érzem magamon.

ipszilonze

2016. május 31.

Ajándékba kaptam, és a többi verzióból kiindulva azt gondoltam, jó kis hétköznapi illat lesz, mint a többi, így reggeli készülődés közben fújam be magam. Hát nem kellett volna. Nekem kimondottan férfias illatnak tűnt, szörnyen fullasztó volt, és testpermethez képest kimondottan nehéz volt megszabadulni tőle; még este is éreztem magamon, pedig alig fújtam egyet vagy kettőt.
Végül elajándékoztam, és meglepő módon máson kimondottan tetszett, ezért nem egy csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

filmszalag7

2016. május 14.

Pixibag-ban kaptam. tetszik az édeskés illata, eleve a hasonló parfümöket részesítem előnyben, a tartóssága viszont nem a legjobb, ezért nem kap max csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

NovakneViki

2016. január 19.

Általában nem szeretem az ilyen édes illatokat, de első szaglásra a zöld exclamation-re emlékeztetett, azt meg szerettem, szóval szépen lassan elhasználom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Szecsuani

2015. december 15.

Amikor megkaptam egészen kedveltem az illatot, és most is tetszik, valamilyen oknál fogva azonban mégsem ezt veszem le a polcról reggelente.
Nem tudom megmagyarázni pontosan miért nem használom, nincs gondom se a tartósságával, se az illatával, valamiért mégse jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Anheszenamon

2015. december 3.

Szerintem nem rossz ez az illat, határozottan édes, ezért számomra inkább őszi-téli időszakra való. Pixibag-ben kaptam, de már tovább is ajándékoztam a húgomnak, mert ő imádja az édes illatokat. Neki tetszett, el fogja használni. Amúgy nem mondanám túl tartósnak, de néhány órát kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

szalamander

2015. november 25.

Kicsit tolakodó, és számomra valamiért retro-szerű illat.2 csillag...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

Kicsit tolakodó, és számomra valamiért retro-szerű illat.2 csillag...

CeCeDrake

2015. november 23.

Rettenetes. Orrfacsaró bűz számomra.
Találtam neki új gazdát, annyira örült, hogy rendesen csillogtak a szemei, szereti ezt az illatot és rendszeresen használja, így 3, mert csak nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Rettenetes. Orrfacsaró bűz számomra.

benikavics25

2015. november 19.

Szerintem ez az a kategória hogy valaki vagy nagyon szereti vagy nagyon utálja én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)