B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 2.

Lelőhely:   drogériák

"Merülj bele a trópusi gyümölcsök illatába!"

Erika80

2020. június 1.

Nekem sem vált be. Hónalj deóként nem is funkcionált nálam, mert az számomra teljességgel ki van zárva, de kipróbáltam testemre fújva. Az illata sem igazán nyűgözött le és a tartóssága sem, meg nem is igazán vagyok oda a spraykért. A tusfürdője finomabb illatú és számomra az jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

Beya93

2019. augusztus 6.

Nagyon jó illata van, édes púderes nekem, de sajnos nagyon gyenge a hatása :( nem vagyok nagyon izzadós de ez egy közepes izzadással már nem birkózik meg... Nap felénél már semmit nem éreztem, kicsit büdös is lettem.. Én kicsit drágállom is 800 ftért ezt a kis flakont főleg mivel sokat is kell belőle fújni. A nagyobb baleás dezodorok 300 ftért sokkal erősebb hatással kenterbe verik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.