B.U.

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Lelőhely:   drogériák

"Egy illat, amely épp annyira erőteljes, mint amennyire érzéki. Merülj el a trópusi gyümölcsök illatában! Alapját a vanília, pézsma és mályvacukor képezi, szívét virág jegyek, fejét pedig citrusos gyümölcsök keveréke alkotja."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Cofi1234

2021. augusztus 29.

Nagyon jó édes illata van viszont egyátalán nem tartós. Kb 2 órán keresztül érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Nicu

2021. február 26.

A vaníliát és a mályvacukrot érzem ki belőle legjobban. Szeretem az édes illatolat. Van egy kis gyümölcsös illata is, de nem az dominál. Nagyon tartós, nekem nagyon bejön. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Terru

2021. február 6.

A csomagolása hívta fel a figyelmem. Azelőtt pozitív tapasztalatom volt a Passion B.U. EDT-vel, amely amellet, hogy EDT de hosszantartó az illata de remek és egyedi. Ezért a Hidden Paradise-tól is hasonlót vártam. Az első benyomás miután a csuklómra fújtam valami alkoholos borzalom, szerencsére pár perc múltán átalakult valami édes illattá. Trópusi gyümölcsöt nemnéreztem egyâltalán csak a vanília jött elő ami nem rossz. Csak nem erre számítottam. A tartóssága EDT-höz képest nem rossz viszont a Passion azért jóval többet kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

rosa.love

2020. augusztus 14.

Csomagolas nagyon hangulatos, illat gyumolcsos. Az a nyarra miert ne kategoria. Fiatalabb korosztalynak szuper lehet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 14.

senskin

2019. augusztus 2.

Nekem annyira nem jött be, nem tetszik, inkább csalódás, semmi egyediség, tucat illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

annajeney

2019. augusztus 2.

Mikor láttam ezt az újdonságot szinte már láttam magam előtt, hogy ha megveszem minden nap úgy érzem majd magam, mintha épp pinacolada koktélt iszogatnék 1 tengerparton. Valami szenvedélyes, karibi, édes gyümölcsös illatot képzeltem a csomagolashoz. Ehhez képest teljesen mást kaptam. Kicsit műanyag illatú borzasztóan szúrós valamit. Csak a pézsma jött elő jó nagy alkoholfelhő társaságában. Gondoltam is - olvasva a korábbi véleményt - hogy majd ez órák múlva elhalvanyul es kijön belőle maga a csoda, de a fejfájás amit okozott sajnos hamarabb jött. A kellemes, lágy teás-gyümölcs illatra várhattam, mint Godot-ra: nem érkezett meg. Így nem tudom szeretni. Pedig tenyleg nagyon akartam. Öröm az ürömben, hogy amit benne nem találtam meg, arra rábukkantam a BU passion nevű illatában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Cilandi

2019. július 6.

Csak a csuklómra fújtam, mert láttam, hogy új :)
Már megbántam, hogy a boltban hagytam!
Első szaglásra azt gondoltam, egy újabb "remek" tucat kókuszos borzalom deeee... Egyszerűen meglepett és kész! Végig hangsúlyos benne a mályvacukor, de a gyümölcsös, egzotikus, trópusi jegyek csak később jönnek elő és az én bőrömön nagyon kellemes, nem gejl, de nem is törpiszörpi, és egyáltalán nem tolakodó, erőszakos illategyveleget alkot. Külön érdekes, hogy rajtam 3-4 óra elteltével átváltott egy érdekes teás-édeskés lecsengésbe! Azt kifejezetten élveztem magamon :) Valóban tartós! Még fürdés után is lehetett érezni kicsit a csuklómon.
Amint az első DM-et meglátom, megyek és meg is veszem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Csak a csuklómra fújtam, mert láttam, hogy új :)
Már megbántam, hogy a boltban hagytam!
Amint az első DM-et meglátom, megyek és meg is veszem!!!!

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.