B.U.

Ár:   649 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. február 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Buci

2020. május 23.

Évekig használtam, egy csodaszer volt számomra, nyáron 40 fokban csak úgy párolgott az a finom illata, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni, nagyon hiányzik ez az illat a mindennapjaimból 😞

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

manimania

2018. október 21.

Szerintem nagyon mű az illata, illetve hatásban sem kiemelkedő, nálam a Rexona Motionsense sexy bouquet abszolút kenterbe veri. Egy ajándékcsomagban volt, elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

dicsomelinda

2018. július 2.

Nagyon szeretem az illata és a tartóssága miatt, de leginkább azért, mert nincs benne alumínium.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

emmike

2017. november 4.

A parfümjét imádtam, ez vett rá arra, hogy megvegyem a deóját. Az illata nagyon tartós, egész nap érzem magamon, viszont izzadásgátló hatása egyáltalán nincs. Nagy izzadós vagyok, alumentesként nem sokat vártam tőle, de ezzel minden helyzetben megizzadok. Kicsit mintha fel is erősítené az izzadást :( Inkább azoknak ajánlom, akik nem annyira izzadósak...viszont az illata miatt nem tudok rá haragudni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Luca3082

2017. október 26.

8 éve csak ezt használom :) az illata a kedvencem remélem sosem szünterik meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

8 éve csak ezt használom :) az illata a kedvencem remélem sosem szünterik meg!

tfanna

2017. október 16.

Az illata nagyon tetszett, de nem az a nagyon tartós, de nem volt vészes. Nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

musicallover888

2017. október 13.

5 éve használtam ezt a dezodort, akkor nagyon megimádtam az illatát, aztán elfogyott, és úgy alakult, hogy csak most szereztem be újra. Még mindig isteninek találom az illatát. ^^ Azt nem tudom, hogy mint dezodor, mennyire hatékony, mert hála égnek nem vagyok izzadós típus, így én még nem tapasztaltam ilyen jellegű problémákat vele. Nagyon sokáig érzem magamon egyébként a nap folyamán. Az isteni illata miatt és mert örülök, hogy újra beszereztem egy flakonnal, muszáj neki 5*-ot adnom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

carolinett33

2017. július 14.

nagyon finom, tartós az illata, én másik gyengébb dezodorra fújva használtam, úgy teljesen jó volt. aztán utazásra csak ezt vittem magammal, pár óra után elvesztette a hatását. 3-as lenne, de legyen 4-es a szuper illat és amiatt, hogy nem púderes, nem hagy foltot, nem érződik/ragad stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Bettina13

2017. június 10.

Istenien friss illata van, melegben is órákig megmarad a bőrömön az illata. Cseppet sem csíp, és a fekete ruhán sem hagy nyomot. Kellemesen hűsít, igazi tavaszi-nyári illat. Örülök hogy rátaláltam, egyik nagy kedvencem lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Vanesszaeszter

2017. január 27.

Borzasztóan csíp, akár borotválkozás után használom, akár nem. Viszont nekem használ mint izzadásgátló, és tiszta száraz marad a hónaljam a használata után. Az illata sokáig megmarad, szerintem 12 órán keresztül is. Összességében ajánlani tudom azoknak akik szeretik az intenzív friss illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: BHT