B.U.

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azsani1999, Módosítva: 2013. november 30.

Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: mandarin, narancs,babarózsa, fekete ribizli, jázmin, szantálfa, afrikainarancsvirág, őszibarack, vanilia, cédrus

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ancsyyy

2020. augusztus 2.

Tinikoromban nagyon kedveltem ezt az illatot. Nem olyan tartós. Első kifújáskor picit alkoholos. Rohangálós illatnak megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Bee028

2019. június 14.

Ajándékba kaptam egyszer egy szettben ahol volt mellé dezodor és tudfürdő is, rögtön beleszerettem. Ahogy azt elhasználtam vettem is a következőt, szinte csak ezt használtam. Mikor kivégeztem a második üveggel is kellett egy kis pihenő idő, akkor mást használtam inkább, de végül visszatértem hozzá, csak most már a rendes parfümjét használom. A tavaszi-nyári szezonra nekem ez az illat tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Évek óta használom, nagyon szeretem. Kellemes illat (akik szeretik a friss, könnyed, virágos illatot) és sokáig kitart!

Napközben vagy nap vége felé, szoktam újra parfümözni magam, de igazából csak magam miatt. Mások nem érezték rajtam, hogy elment volna az illata :)

Szuper ár-érték arány! Remélem sosem fogják kivonni a forgalomból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Szuper ár-érték arány! Remélem sosem fogják kivonni a forgalomból!

ponczedina

2018. november 25.

Imádom, és olyan szinten bele evodott az illata mindenembe. Nyáron egy üveg 2-3 hetig tart. (még jó, hogy ilyen olcsó) Kerülök - fordulok és mindig befujom magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Esztibarby

2018. augusztus 2.

Isteni, fiatalos illat. Nem túl tartós, de nem is várható el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Isteni, fiatalos illat. Nem túl tartós, de nem is várható el tőle.

wildrose

2018. június 4.

Friss, üde, energikus, vidám nyári illat, kifújáskor enyhén citrusos-virágos, leszáradáskor édeskésebb, barackosabb. Natural spray-hez képest elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

szeszti

2018. január 5.

Nagyon finom illata van, nem túl émelyítő, ár-érték arányban teljesen megfelelő.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

xfxff349

2017. november 26.

Szeretem az illatát. Sajnos tartósnak annyira nem mondanám, de ahhoz képest, hogy időnként 1000 forintokért lehet megvenni kifejezetten megéri. Nem egy csodaszer, de ha 2-3 óránként parfümözi magát az ember, akkor egészen jól lehet érezni. Talán azért nem annyira tartós, mert beszívja nagyon a ruha. Fogyni viszont kifejezetten lassan fogy még úgy is, hogy napi akár 6x is fújok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Zsuzsi917

2017. október 11.

Illata nagyon jó,viszont nem tartós. 1 óra elteltével mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Banszky

2017. július 14.

Igazi hétköznapi,számomra semmi extra illat de ennek ellenére kellemes,nyárias,friss,kicsit kislányos. Mivel natural spray nem kell hosszantartó illatra számítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.