B.U.

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. december 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

"Egy illat, amely épp annyira erőteljes, mint amennyire érzéki. Merülj bele a piros gyümölcsök, jázmin és ibolya illatába."

B.U. Passion deo spray ~ 300Ft
Ár: 300Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
B.U. Passion Deo Spray és Aroma Shower Gel csomag
Ár: 1200 Ft , Eladó: JandaB
Állapot: Bontatlan ajándékcsomag, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető vagy előre fizetve plusz posta költséggel csomagként feladva.
TimiK

2019. március 30.

A KM boxból van meg, magamtól biztos nem vásároltam volna meg. Borzalmas illata van 😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

feketerigo

2019. február 1.

Rémes. 30 évvel ezelőtti hajlakkok illatára emlékeztet, gyakorlatilag WC illatosítóként próbálom elhasználni, de úgy is orrfacsaró. KM boxból jött, kb ez az egyetlen melléfogás az idei dobozban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 1.

Brigi3

2019. január 22.

Nagyon jó és hosszantartó illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

Nagyon jó és hosszantartó illata van.

b69a7n

2018. december 14.

Nekem is KM boxból van, az illata az én ízlésemnek kicsit erős, de alapvetően úgy voltam vele, hogy max parfüm nélkül elleszek amikor ezt használom. Aztán amikor nem csak a levegőbe fújtam, hanem magamra is, jött a csípő, égető érzés (bár kb fél nappal előtte borotváltam a hónaljam, lehet azért volt annyira rossz). Még jó, hogy nem normál méretű, akkor tuti soha nem fogyna el, így néha, kis fújásokkal, de fogyogat. Az biztos, hogy soha nem fogom megvenni boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

nellik

2018. december 5.

Nekem is a KM beauty boxban volt. Egyszer használtam, akkor ráfújás után 5-10 perccel nagyon elkezdte csípni a bőrömet, olyan égő érzés volt. Más deo sose csinált hasonlót se.
Az illata nem lenne rossz, de biztos, hogy nem használom többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Az illata nem lenne rossz, de biztos, hogy nem használom többet.

csill87

2018. december 2.

Akkor használom amikor itthon edzek egyedül. Ez sokat elmond azért :D Érdekes, erős illata van, valahogy olyan retró érzésem lesz tőle. Emberek között biztos nem használnám, a tiszta, friss illatokat szeretem, és újravenni sem fogom, ez biztos, de azért el fogom használni. Végülis használ, mert annyira erős az illata hogy mindent elnyom maga mellett. Aki vissza akar menni az időben 10 évet, annak ajánlom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

SophieHarmon

2018. november 30.

Uhh....Az illatával nincs bajom, bár én nem választanék ilyen erős illatú dezodort. Beauty Boxban volt. Egyszer fújtam be vele, de olyan érzés volt, mintha a bőröm felső rétege lemaródott volna és iszonyúan égetett. Le is mostam, többször nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

CeCeDrake

2018. november 24.

Rettenetes. WC illatosítónak is használhatatlan.
Émelyítő, kellemetlen, rossz az illata.
Gondoltam, hogy majd jó lesz sportoláshoz. Oda kevés, nagyon gyengén teljesít, cserébe nagyon rossz az illata és elnyom mindent :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Rettenetes. WC illatosítónak is használhatatlan.
Émelyítő, kellemetlen, rossz az illata.

Erus15

2018. november 21.

A Krémmániás Beautyboxban volt 50ml-s kiszerelésben. Édeskés, gyümölcsös illata van, a csomagolása is mutatós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT