B.U.

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. december 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

"Egy illat, amely épp annyira erőteljes, mint amennyire érzéki. Merülj bele a piros gyümölcsök, jázmin és ibolya illatába."

bettina28

2020. július 12.

Az illata nagyon finom, gyümölcsös. KM boxból került hozzám, magamtól nem vettem volna dezodort a márkától. Nagyon csúnya az INCI listája, és nem is szívesen fújom simán a bőrömre, inkább csak ruhákra. Nem venném meg magamtól továbbra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Noncsy920829

2020. február 21.

Termékmintaként kaptam még évekkel ezelőtt, azóta mindig csak ilyet veszek. A leginkább hozzám passzoló illat, amit eddig találtam és nekem elég tartós is! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Dottus

2019. május 25.

Ajándékba kaptam, nagyon rossz termék.

Az illata erős, tolakodó, tömény. Egyáltalán nem kellemes.
Hónaljra fújva sajnos még mar is.

Az összetevői egyáltalán nem környezet- és emberbarátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Ajándékba kaptam, nagyon rossz termék.

Az illata erős, tolakodó, tömény. Egyáltalán nem kellemes.
Hónaljra fújva sajnos még mar is.

Az összetevői egyáltalán nem környezet- és emberbarátok.

Noyko

2019. május 21.

Igazi dögös illat/kiszerelés. Az illata nekem nem túl erős,mint itt sokaknak,de sajnos nem érzem tartósnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Vanília

2019. május 11.

KM box-ban volt és nem lett kedvenc, mert túl erőszakos, erős illata van, viszont az én orromnak nem kellemetlen, szóval nyáron el fogom használni, főleg hétvégén, vagy szabadidős programoknál. Viszont nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

wildrose

2019. április 25.

Mély, meleg, édes, tonkás-tubarózsás illatú deo spray, nem egy kiemelkedő darab, de egynek elmegy. Némileg gátolta az izzadást, de nem remekelt. Nálam nem okozott irritációt. Nem lett a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 25.

TimiK

2019. március 30.

A KM boxból van meg, magamtól biztos nem vásároltam volna meg. Borzalmas illata van 😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

feketerigo

2019. február 1.

Rémes. 30 évvel ezelőtti hajlakkok illatára emlékeztet, gyakorlatilag WC illatosítóként próbálom elhasználni, de úgy is orrfacsaró. KM boxból jött, kb ez az egyetlen melléfogás az idei dobozban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 1.

Brigi3

2019. január 22.

Nagyon jó és hosszantartó illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

Nagyon jó és hosszantartó illata van.

b69a7n

2018. december 14.

Nekem is KM boxból van, az illata az én ízlésemnek kicsit erős, de alapvetően úgy voltam vele, hogy max parfüm nélkül elleszek amikor ezt használom. Aztán amikor nem csak a levegőbe fújtam, hanem magamra is, jött a csípő, égető érzés (bár kb fél nappal előtte borotváltam a hónaljam, lehet azért volt annyira rossz). Még jó, hogy nem normál méretű, akkor tuti soha nem fogyna el, így néha, kis fújásokkal, de fogyogat. Az biztos, hogy soha nem fogom megvenni boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT