B.U.

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cosza, az összetevőket feltöltötte: missrainbow, Módosítva: 2020. december 21.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

A rock’n roll és a romantikus stílus találkozásából csiszolt, kontrasztos nőiesség születik.

A BU Rockmantic kedvenc márkád új illata, mellyel Rock-os éned úgy tombolhat, hogy közben Romantikus éned szárnyal! Rózsa, tetoválás és csipke – elegánsan merész parfüm!

Illat orientáció: A szikrázó mandarin és narancs kirobbanása vezeti be a gyümölcsös frissességet. A fréziából és pünkösdi rózsából összeálló virágcsokor a málna édes aromájával keveredik a szívillatban. Végül krémes jegyek, vanília és cédrus bontakoznak ki, melyek kellemes, buja végszót adnak. Ezzel a parfümmel igazán egyedi lehetsz!

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: pár fújás hiányzik, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó

pacsalia

2020. december 18.

Ez a parfüm életem talán második "normális" parfümje volt, és ezt ráadásul az első nagy szerelmemtől kaptam ajándékba. Ezért évekig nagy jelentősséggel bírt. Csak ezt fújtam legalább 2 éven át. Aztán ráuntam és évekre elfelejtettem. Akkor 16 voltam, most 27. Megláttam fb-n egy parfümös ismerősnél tök jó áron, valamiért úgy éreztem így sok év után hogy le kell rá csapjak.
Hát annyira örülök neki, édes Istenem! Már értem miért imádtam évekig. Most pedig azt az érzést adja újra, ami akkor volt. Nincs másra gondom, csak a barátokra és a szerelemre... Na jó, meg a röpdolira tanulni félórát. Maga a gondtalanság. Kedves, bájos, de mégis nőies illat. Baromira különleges. Számomra a narancs, málna, vanília, a krémes jegyek és talán pici fásság (cédrus) érezhető. Egy önfeledt és nagyon gondtalan érzést ad. Egész nap körbeölel. Hihetetlen a tartóssága! Nem bánom hogy 10 év szünetet tartottam vele mert így mégjobban előhozza ezeket az érzéseket.
Borzasztó szomorú vagyok hogy kivonták :( persze picit tényleg Nina Ricci Nina, de azért nem teljesen ugyanaz. Majd azt szerzem be ez helyett ha ez az üvegcse kifogy. Félek, akkor már sehol nem fogok rálelni. De az üvegét a szépsége+különlegessége miatt örökre megtartom majd, hátha szippanthatok még belőle 10évenként néhány régi kellemes érzést és emléket.....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Avokado07

2020. június 22.

Teljesen véletlenül akadtam rá, ha jól emlékszem egy újságban volt illatminta belőle. Kellemes csalódás volt, mert semelyik másik B.U. illatot sem kedvelem, viszont ez azóta is az alapillatom, bár használok 'nagyobb' márkákat is. Ebből azonban mindig van itthon! Kicsit félek, mikor fog kifutni, akkor még jól bevásárolok előtte!
Amiért külön 6 csillag járna, hogy komolyabb parfümöket is kenterbe ver tartósságban! Az ára meg ehez képest röhejesen alacsony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Buci

2020. május 23.

Nagyon szeretem az illatát, tartós, megfizethető ár 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Nagyon szeretem az illatát, tartós, megfizethető ár 😍

Gigi140

2019. március 21.

Ez tipikusan az én parfümöm. Karácsonyra kaptam szettben szüleimtől, szerelem volt első szaglásra. Kellemes lány virágos, citrusos illata van. Tartósságával nincsen semmi probléma. Aki érezte rajtam, mind dicsérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

kispajkos

2019. február 20.

Talán egy fél üveggel használtam el belőle,aztán megunam. Szerintem Nina utánzat, nagyon hasonlít az eredetire. Édes gyümölcsös, nem egy bonyolult illat. Tartós, olcsó. Az eredet Ninát jobban kedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

blackrose

2019. január 16.

Már règóta szemeztem vele, ma akciósan haza jött velem. Nem bántam meg. Olyan kellemes egyszerre lágy ès gyümölcsös illat. Vagány ès romantikus,ahogy a nevèben is benne van. Hètköznapokra tökèletes, bár èn nem találtam valami tartósnak, de egye fene ennyi pènzèrt ez ajándèk. A Passion tesóját is szeretem, de az harsányabb, ez meg ilyen èdesebb, aranyosabb gyümölcsös vanilias verzió, nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Anasztazia12

2018. augusztus 6.

Én most kaptam Apátol születésnapomra! Kellemesen csalódtam, nekem nem fordult volna meg a fejemben hogy megvegyem. De nagyon szuper! Nem mindig a drága a jó, ezt már tapasztalatból mondom! 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Vichy

2018. május 3.

Karácsonyra kaptam a hozzá való dezodorral együtt, csomagban. Nagyon tetszik, friss, gyümölcsös illat. Egyből el is kezdtem használni, de mivel féltem, hogy hamar elfogy, így most tartalékolom tavaszra/nyárra. És ahogy a többiek írták előttem, valóban tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Normankaa

2017. november 17.

Nagyon hasonlít az egyik kedvenc parfümömhöz. A neve találó, mindent elmond az illatról. :D Az ára nagyon baráti, viszont cserébe nem is tartós. A táskámban mindig van egy üveggel ebből, vagy a 75 milis kiszerelésből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

estherkovacs

2017. november 15.

Tényleg Nina, az elején (ezért is vettem meg). Aztán valahogy olcsó tucatillattá alakul, számomra van benne valami irritáló is. Nem is fogom elhasználni. A doboza viszont jópofa, a gyerekem használja kis mütyürjei tárolására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.