B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft + szállítás , Eladó: eladoezmegaz
Állapot: 50 ml - néhány alkalommal használt, sajnos az üveget nem lehet átvilágítani, Helyszín: HÓDMEZŐVÁSÁRHELY, fizetés: Személyes átvétel Hódmezővásárhelyen lehetséges. Előre utalás esetén Posta, Foxpost, GLS, DPD, Pick Pack, Packeta megoldható a vevő költségére.

senskin

2021. június 18.

Ez a legjobb illat közülük. Nekem az új van meg, ugyanez a neve, csak más a csomagolása. Olyan nyárias, kellemes, friss virágos, csábító, :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

RitaL

2016. augusztus 5.

Nekem is a régi kiadás volt a kedvencem (a doboz teteje kék volt). Friss, tisztaság-illatú illatszer volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

joouyee

2014. november 9.

A többi B.U.-hoz képest pici csalódás... (Csak engem emlékeztet tömény gyöngyvirágra??) Őszinte leszek: függöny, párna stb. illatosítónak kiváló, magamra csak kivételes hangulatban fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

sipild

2014. február 8.

Nagyon egyet értek az előttem szólókkal. Első parfümjeim közé tartozik. Nagyon szerettem. Az új kiadás halvány másolata az előzőnek. Az eredeti illat igen kellemes volt, nem tolakodó, mégis hosszan tartó. A mostanira alig 3 pontot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 8.

Dynu

2013. március 19.

Én is a régi kiadásút használtam még, számomra megunhatatlan (volt) az illata. Sajnálattal olvasom itt lentebb, hogy a régi illatban már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

hagicica20

2012. november 21.

A régi kiadású volt életem első parfüme. Nagyon szerettem, szerintem elhasználtam vagy 8 nagy üveggel is. Ö volt a suliba menős parfümöm. Sajnálom, h már csak ezt a második szériát lehet kapni. Nosztalgia céljából jó volna egy régi kiadású! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

sugarglider

2012. július 14.

Kb. 5 éve használtam utoljára. De nagyon szerettem az illatát. Nem tudom a mostaninak milyen az illata,de amint kipróbálom írok ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

ljudith78

2012. június 27.

A legnagyobb jóindulattal is csak hasonlít az eredeti, '96-os illatra. Mondom ezt úgy, hogy őrizgetek még abból az időből kb. 10 ml-t az üveg alján, és amikor úgy kb. 2-3 évvel ezelőtt megláttam a Rossmann-ban, oda meg vissza voltam, hogy újra kapható. Akkor még a régi kék-sárga dobozban volt, nem ebben az újban, de az az illat sem volt már olyan, mint a régi. Kommersz utánzat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

miraclum

2012. június 27.

Egy könnyű, csupa virágos összetevőjű illat. Egy üveggel elhasználtam belőle, hétköznapra egynek elment. Főleg, hogy olyan olcsó volt, és ahhoz képest nem is annyira rossz.
Ebben nem vagyok biztos, de úgy tudom a wild 2006-os kiadású, és nem az az illat amit Eva '96 körül reklámozott. A csomagolás más volt (kék-sárga), de mondjuk az nem jelent semmit, attól még lehet ugyanaz. A legelső B.U. eléggé eltűnt, talán ez az átdolgozott utódja(?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

Laci

2012. június 26.

Emlékszem ezt még Eva Herzigova reklámozta, aztán 10 lányból 9 ezt használta a suliban spray verzióban. Én nagyon szerettem, igazából mai napig nem jöttem rá, hogy milyen virág lehet az ihletője, talán gyöngyvirág. DM-ben pofátlanul olcsón hozzájutottam a parfümhöz 3 számjegyű összegért, vettem is belőle párat. Egyet megtartottam nosztalgiázni, szép emlékeket idéz a volt osztályomról. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.