Baba

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2018. december 3.

Kategória:   Samponok

A természetes eredetű édesmandula-olajjal gazdagított Baba sampon és balzsam nem cska tisztít, hanem hidratál és kondicionál is. A család valamennyi tagja számára kiválóan alkalmas. Minden hajtípust tisztít és jól fésülhetővé varázsol a hajmosás után. Csodálatos édesmandula illatának köszönhetően minden pillanat élvezetes lesz a hajmosás közben és utána is!

Gabria

2019. november 10.

Egészen addig ezt használtuk, amíg megtaláltuk a polcokon. Sajnáltam, amikor először nem találtam rá, sok-sok éven át hű samponom volt, elégedett voltam vele. Jól habzott nekem, jó volt az illata. Nem irritálta a fejbőrömet, viszont irtóra csípte a szememet. Szép, puha hajam lett tőle. Azóta a zöld teát változatot használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Zs0zs

2019. május 8.

Gyerekkorom óta használom, semelyik sampontól nem volt olyan dús a hajam, mint ettől. Nagyon szeret(t)em, viszont mióta új kinézettel kapható, olyan, mintha nem ugyanaz a sampon lenne a flakonban :( alig habzik, és miután kiöblítem a hajamból, mintha nem is samponoztam volna. Kár érte, nagyon sokáig használtam, tényleg jó volt, de lehet ideje más termék után néznem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Aria249

2019. április 23.

Nagyon szeretem ezt a sampont, ajándékba kaptam az elsőt és azóta csak ezt használom. Jó illata van,amit napok múlva is érzek, többen is megdicsérték már a hajam illatát amióta ezt használom. Selymes, puha hajat csinál. Nem tudok belekötni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

AlexaMa

2019. április 1.

Kb. 4-5 éven keresztül csak ezt használtam. Imádtam az illatát, azt, hogy milyen selymes és jó állagúvá tette a hajamat. Aztán elfogyott és vettem egy új flakonnal. Egyszer csak elkezdte irritálni a fejbőrömet és arcom azon részét ahol érte szóval abba kellett hagynom. Pedig imádtam. Csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

kboglarka

2018. november 19.

Nagyon szeretem az illatát, puha lesz tőle a hajam és nem is zsírosodik olyan gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

stella06

2018. november 13.

Messze nem képes csodákra, de nagyon praktikus, ha az ember siet. Utána kell valami kifésüléskönnyítő, mert magaban kicsit szárít. Ami egyértelmű negatívum számomra, az az, hogy kicsir korpásít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

holler

2018. október 28.

Egyszer, mikor elfogyott a saját samponom, akkor próbáltam ki a gyerekeim Baba samponját és meglepően kellemesen csalódtam benne. A hajam nem zsírosodik olyan hamar, mint előtte, az illatát pedig imádom. A balzsam nem sokat ér benne, pakolást teszek a hajamra utána mindenképp, de semmivel nem nyújt számomra kevesebbet, mint a fodrászkellékesnél vásárolt több ezer forintos samponok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Bogyóka

2018. október 18.

Sosem hittem volna, hogy Baba sampont fogok véleményezni. Csak negatív tapasztalataim vannak a drogériás samponokkal, ha próbáltam is pár mosás és kész, kaputt, már ajándékoztam is el a családba….Elmentünk nyaralni párok, mivel ne legyen annyi cucc megbeszéltük, hogy elég egy tusfürdő és elég lesz egy sampon is, nekünk csajoknak. Úgy voltam vele jó, legyen. Kipróbáltam és nem hittem a szememnek, már nem is tudom mikor volt ilyen puha, fényes, könnyed esésű, ápolt hatású a hajam, az a folyékony hatás, mintha ki lett volna vasalva keratinos folyadékkal. Tudni kell, hogy száraz hajam van, mert még van a hosszában agyonstrapált rész, de már nem sok szerencsére. Szóval az év meglepetése ez a sampon. Balzsam része az valóban kevés, törölköző száraz hajamra teszek kifésülő balzsamot pluszban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

fdorottya

2018. október 4.

Az én hajam gyorsan megszokja a samponokat, balzsamokat, ezért sűrűn kell váltogatnom őket. Most erre esett a választásom. Az illata kellemes, nagyon jól habzik, jól tisztít. Nem szárítja a hajam. Mondjuk azért erős túlzás benne a balzsam. Mindenképpen kell utána balzsamozni. Összességében tetszik.

Up.: Tűzre vele!!!!! Csomókban hullott a hajam tőle. SOHA TÖBBET kategória!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Up.: Tűzre vele!!!!! Csomókban hullott a hajam tőle. SOHA TÖBBET kategória!!!!!

Wintergirl

2018. szeptember 4.

A Baba termékekkel nem lehet mellé lőni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

A Baba termékekkel nem lehet mellé lőni!

Hidratálók: Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.