Baba

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: AngEy, Módosítva: 2018. december 11.

Kategória:   Samponok

A száraz és töredezett hajtípus számára készült ápoló Baba sampon és balzsam 2 in 1 természetes eredetű kókuszolajat tartalmaz, amely csodálatos illatáról ismert. Nem csak tisztítja, hanem táplálja is a hajat és elvarázsol használat közben, hogy Ön egy csodálatos kókuszliget pálmái között érezze magát!

hamireni

2019. március 23.

Felül zsíros, alul száraz típusú hajam van, ezért mindig nagy dilemmákba esek samponválasztáskor. Ezt anyumé volt, de amikor kipróbáltam meggyőzőtt. Nagyon finom illata van, ami napokig a hajamban marad. Könnyű kimosni, utána könnyed a hajam, szép formája van.
A 2 az 1-ben dolognak azonban nem hiszek, ez egy sima sampon nekem, mindig használok mellé balzsamot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Vattacukor1990

2018. december 2.

Pár hónappal ezelőtt vettem meg egy próbát megér alapon. Előtte már használtam más fajta Baba samponokat is és azokban nem csalódtam. Gondoltam, ez sem lehet olyan rossz. Így is lett. Más samponokkal felváltva használom, de amikor ezzel mosok hajat, mindig szebbnek látom a hajamat. Szép fényes és puha, jó illatú, sőt még a megszokottnál kicsit egyenesebb is tőle. Állagra kicsit sűrűbb, mint a többi sampon, így még hihető is, hogy tartalmaz balzsamot. Ennek ellenére én még pakolást is használok utána. Külön jó pont, hogy van benne kókuszolaj is. A kókuszolajat én előszeretettel használom magában is minden 2-3. hajmosás előtt, jót tesz a hajamnak.
Nagy mennyiség és jó minőség kedvező áron. Már a flakon végénél járok, de ha elfogyott, egészen biztos, hogy újraveszem.

Update:
A véleményem azóta sem változott. Ismét visszatértem hozzá. A hajam továbbra is imádja, egyik sampon sem teszi ilyen könnyen kezelhetővé, mint ez.
Igaz, hogy a csomagolása megváltozott, de a tartalma változatlan. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Update:
Igaz, hogy a csomagolása megváltozott, de a tartalma változatlan. :)

SminkesAnyuci

2018. szeptember 1.

Egy youtube kedvences videó hatására próbáltam ki, és azóta többször újravettem, nem tudok megválni tőle. Isteni kókuszillatú, tápláló sampon, ami balzsam is egyben. Zsírosodásra hajlamos a hajam, de mégis igényli a táplálást, és ez a sampon mindent megad, amit elvárok. Nincs szükségem mellette balzsamra vagy pakolásra. Most új csomagolása is van; már be is szereztem egyet belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Stellacska6969

2018. június 15.

Az illata alapján esett rá a döntés... hát😒
Miután ki mostam vele a hajam többször száraz volt a vége és törött. Nem láttam még sose így a hajam így meg is lepődtem hogy vajon miért lett ilyen.. és ez volt minden egyes mosás után. De nem csak nekem, a barátom is panaszkodott ra😂👍🏻 A végén már keverve használtam el, így tartós volt😅 de az illata miatt kap egy 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Az illata alapján esett rá a döntés... hát😒

llitrim

2018. június 2.

Néhányszor kipróbáltam már ezt a sampont, de nem használom rendszeresen. Bár elvileg sampon és balzsam egyben, a balzsam hatásait egyáltalán nem érzem rajta. A hajam száraz marad utána, és hamar lelapul. A használata után már másnap zsíros a hajam, más samponoknál ezt nem tapasztaltam. Az illata nem rossz, visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Denny

2018. május 29.

Update:
Anyukám még mindig ezt használja, és ha hazamegyek én is. Az a néhány használat viszont borzalmas! Nem tisztít semmit, a hajtöveknél zsíros marad a hajam, rossz a tapintása, száraz, és viszketek tőle agyba-főbe. Nem tudom mitől lehet, lehet azért van, mert átálltam másikra, de ezzel hajat mosni szörnyű.

Ez balzsam is?! :O Eddig nem tűnt föl, sem a hatása, sem a címkéje. Viszont ez az egyetlen sampon, ami jó anyukám hajára és az enyémre is (ugyanazt használjuk). Az illata számomra elég mű, nem is nagyon érződik a hajamon, viszont szépen tisztít, és nem zsírosodik utána a hajam. Hosszú idő óta az első samponom, ami után nem kell heti kétszer hajat mosnom, hanem elég heti egy is. Balzsam hatását azonban nem nagyon éreztem, de majd jobban figyelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

heedi

2018. április 7.

Az olcsónak számító samponok közül a kedvencem.
Habzik, tisztít és nem szárít.
Miután a tönkre tett, festett feketéről kiszőkített hajamon kipróbáltam már rengeteg drágábbnál drágább márka samponját,
nyugodtan merem mondani, hogy 5* a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Az olcsónak számító samponok közül a kedvencem.
Habzik, tisztít és nem szárít.
nyugodtan merem mondani, hogy 5* a termék.

Barbs

2018. február 13.

Az én hajam 1,5 nap után zsíros lesz tőle nem számít milyen sokat-keveset használok belőle. Legközelebb biztosan nem fogok venni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

Mintyss

2018. február 6.

Rohanós reggeleken vetem be, amikor muszáj hajat mosni, de a balzsamozás már túl nagy macera. :)
Önmagában hosszú távon kicsit kevés, de a Balea Haarmilch (nem kiöblítős) balzsammal együtt szuper. A hajam hidratált, puha, nem száll, egy nappal ki lehet tolni a hajmosást is.
Mindig van belőle tartalék a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Mindig van belőle tartalék a fürdőszobában.

bubilany

2017. december 20.

Jól habzik, kellemes puha lesz tőle a hajam és nem szárítja, ezen felül még magyar termék is. Most épp másikat használok, de lehet visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.