Baba

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 11.

Kategória:   Samponok

Új összetétel

A száraz és töredezett hajtípus számára készült ápoló Baba sampon és balzsam természetes eredetű kókuszolajat tartalmaz, amely csodálatos illatáról ismert. Nemcsak tisztítja, hanem táplálja is a hajat és elvarázsol használat közben, hogy egy csodálatos kókuszliget pálmái között érezd magad!

Dorotii66

2020. október 1.

Az egyetlen pozitívum ezzel a samponnal kapcsolatban az a kellemes illata. Viszont sajnos az én hajamon semmilyen hatást nem fejtett ki. Egy kicsit puhább volt a hajam mosás után, másnap már nyoma nem maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

p.bettina

2020. szeptember 17.

Csak az ötlet és csomagolás miatt kapta meg tőlem a 2. csillagot. Azt hittem milyen jó lesz, hogy nem kell külön balzsamoznom a hajam, de inkább sima samponnak mondanám, mint 2in1 terméknek. Nagyon gubancos lett tőle a hajam, az illatát alig éreztem. Elhasználom, ha már megvettem, de inkább visszatérek az avokádóshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

aniko_farago

2020. május 31.

Szeretem ez a sampont.Szépen tisztít.Az illatát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Szeretem ez a sampont.Szépen tisztít.Az illatát imádom.

hamireni

2020. május 31.

A régi csomagolású volt az egyik kedvenc samponon, mostani kevésbé tetszik. De még mindig nagyon szeretem, ezért egyelőre nem vonok le tőle csillagot.
Finom az illata, szépen tisztítja a hajam, és könnyen ki lehet mosni. Nem zsírosítja a hajam, szép tartása van utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

fanni81

2019. december 4.

Nagyon szeretem, vastagszálú , könnyen zsírosodó hajam van ,töredezett hajvégekkel . Akárhányszor próbáltam ki más sampont vissza kellet hogy térjek ehez. Nagyon kellemes tapíntású a hajam megmosás után . 3-4 napig nem zsírosodik be . Nagyon ajánlom hasonló hajtípusokhoz mindkettő változatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

molnaragnes1982

2019. október 22.

Hajmosas utam gyakorlatilag azonnal kedvem lett volna hajat mosni ujra, annyira zsiros lett tole a hajam. Az illata jo, ez minden, amit pozitivumkent el lehet mondani rola.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Csutak

2019. május 2.

Kétszer használtam, de mindkétszer a mosás után néhány nappal bekorpásodott a fejem, viszketett és kis pattanások lettek itt-ott. Úgyhogy talonban marad, majd elhasználom valaminek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

creamer1119

2019. április 12.

Nekem bevált. A hajam nagyon jó illatú és puha a használat után. Anyukám is kipróbálta és ő is rá szokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Emeren

2019. január 21.

Az egyik barátnőm ajánlotta a száraz, töredezett hajvégeim miatt! Eleinte nagyon bevált, kb. a 10. használat után korpás lett tőle a fejbőröm, amit bő 1 hónapba telt kikezelni! :/ A hajvégeim valóban nem törtek úgy és selymesebb volt a hajam, de ilyen áron...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak