Baba

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 3.

Kategória:   Tusfürdők

• Frissítő tusfürdő
  • Bodza és rózsavíz illattal
  • Bőrbarát pH értékű
  • Mindennapos használatra
  • Fürdésre és kézmosásra is használható

kiskacsa480

2020. augusztus 3.

Nagyon finom az illata! Valóban ahogy előttem leírták nem igazán arra hajaz ami fel van tüntetve (rózsa-bodza) de kellemes.
Gyerekkoromban rettenetesen allergiás voltam a baba tusfürdőkre és nagyon félve vettem meg de mára már nem okoz problémát viszont nem is egy nagy durranás. Átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

szaszkoj

2020. augusztus 3.

Nem szeretnék nagyon dramatikus lenni, lévén szó egy meglehetősen olcsó termékről, de nagy csalódás.
Gyakorlatilag soha nem vásárolok tisztálkodó terméket az illatáért, egyszerűen nem érdekel, hogy milyen szaga van a tusfürdőmnek/samponomnak/arclemosómnak/szappanomnak, ha a dolgát egyébként jól végzi, de a bodzát és a rózsát is nagyon szeretem, így ezt most kivételesen megvettem.
Nem szoktam boltban kinyitni és megszaglászni termékeket, én úgy vagyok vele, hogy amit nem veszek meg, azt nem nyitom ki, de ennél lehet, hogy ez lett volna a helyes eljárás.
Sajnos sem bodza, sem rózsa illata nincs, de még távolról sem. A rózsa még talán, de az is maximum valami nagyon édes, mű illatként, nem amolyan igazi fanyarkás rózsaként. Bodza sehol. Ami illata van, az számomra kellemetlen, cukrosan édes, egyáltalán nem frissítő :(

Maga a tusfürdő teszi a dolgát, olyan, mint a többi Baba, semmi extra, de itt úgy gondolom, hogy az illat lett volna a lényeg, és azzal nagyon mellélőttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

DoraTresChic

2020. július 22.

Nekem nagyon tetszik az illata. Kellemes vele a zuhanyzás. Zuhany után is sok ideig érzem a bőrömön az illatát. Meg vagyok vele elégedve. Reménykedem nem csak limitált kiadás lesz, bár annak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Burya

2020. július 19.

Uhh... megszállott illatmániás vagyok, de ha ebben van bodza vagy rózsavíz, akkor én meg kiskacsa vagyok... Online rendeltem leírás alapján, de bár ne tettem volna. Nem rossz amúgy az illata, csak nem az, ami rá van írva, inkább valami virág mix sok-sok cukorral és vaníliával. Vagyis a mai cukor-trendbe tökéletesen beleillik, nem tudom, mit vártam... Elhasználtam nagy kínkeservvel, de még most is beleborzongok az édességébe. A bőrömet nem szárította, mint ahogy a többi Baba tusfürfő sem, ez jó pont, de újravenni 1000%, hogy nem fogom. Maradok a körtés Babánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Nymphea

2020. július 18.

Nem vettem még közvetlenül újra tusfürdőt az előző után, de ezt biztosan újra fogom. Nagyon kellemes, nyári, könnyed, különleges az illata, nem lehetek elég hálás, hogy a nyári ajánlós videoblog miatt rátalálhattam, így új kedvencet avathattam. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

zsizske1

2020. július 17.

Nem vagyok nagy tusfürdős, de ez nagyon megtetszett és azt kell, hogy mondjam, az illatába beleszerettem. Árérték arányban is megéri szerintem, így
alapfelszerelése lesz inentől a fürdőszobának :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 17.

alapfelszerelése lesz inentől a fürdőszobának :)

DHenrietta

2020. július 15.

Nem igazán szoktam tusfürdőt újra venni, szeretek mindig új illatokkal kísérletezni, de ez már többször is landolt a kosaramban. Nagyon szeretem az illatát, nem illan el azonnal fürdés után és negatívumokat sem tapasztaltam vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

melindadd

2020. július 7.

Csak azért nem adok 5 csillagot, mert egy picit szárítja a bőröm, de ettől eltekintve imádom. Az az illat.. tényleg tündérkert!!! Árban, kiszerelésben is megéri, főleg ha az ember hozzájut akciósan. Párom tusolásánál éreztem, hogy váó mi ez a csodás illat és mondta, hogy ő is ezzel fog tusolni, így mindketten ezt használjuk most :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

KissSzilvi

2020. július 6.

Ez az első baba tusfürdő amit használok, de egyből megszerettem a márkát. Nagyon száraz bőröm van, előző tusfürdőm még rá is segített. Ez viszont néhány alkalom után helyre hozta. Tehát egyáltalán nem szárít, nem irritál, nagyon kellemes, de diszkrét illata van. Viszont elég híg, így gyorsan fogy. Biztos újra veszem, és kipróbálok más illatokat is a babától. Minden esetre a termékcsaládnál maradok, ugyanis ezzel együtt vettem egy testápolójukat is, és az is elvárásaimon felül teljesít. Szuper hatás szuper áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 6.

Sziszikee58

2020. június 16.

Elsőre szerelem. Hihetetlenül jó, és tartós az illata.
Ez a legjobb Baba Frissítő tusfürdő!
Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Elsőre szerelem. Hihetetlenül jó, és tartós az illata.
Ez a legjobb Baba Frissítő tusfürdő!
Biztosan újraveszem.

Színezék. Lilás piros.