Baba

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 3.

Kategória:   Tusfürdők

• Frissítő tusfürdő
  • Bodza és rózsavíz illattal
  • Bőrbarát pH értékű
  • Mindennapos használatra
  • Fürdésre és kézmosásra is használható

szgt_rebeka

2024. május 12.

Egyik kedvencem.
Nagyon kellemes, virágos édes illata van.
Jól habzik.
Az én bőrömön nem igazán érződik használat után az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 12.

Egyik kedvencem.
Nagyon kellemes, virágos édes illata van.
Jól habzik.
Az én bőrömön nem igazán érződik használat után az illata.

anita015

2024. május 1.

Egyik kedvenc tusfürdőm! Isteni illata van amit sokáig érezni viszonylag és erős. Többször újravettem már kis és nagy kiszerelésben is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 1.

OroszBeus

2024. április 16.

Imádom ezt a tusfürdőt. Isteni illata van és még órákkal később is érezni a bőrömön. A gyerekek is imádják. Nem szárítja a bőrünket. Nyáron csak virág és citrusos illatú tusfürdőket használok és ez szerintem állandó lesz. 5******

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 16.

potimano

2024. január 31.

Egy jó ideje illatmentes tusfürdőket használtam, aztán valamelyik drogériában a színe és a neve megragadta a figyelmemet és beleszagoltam. Azonnali szerelem lett, természetesen jött velem. Tényleg sokszor ilyen apróságokon múlik, de minden nap várom, hogy használhassam annyira jó illata van.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 31.

Imádom!

Erika80

2023. augusztus 4.

Számomra ez egy remekül eltalált tusfürdő. Az illata annyira kis kedves.. valóban egy tündérkerthez társítja az agyam ezt az illatot. Az én bőrömet nem szárítja, ezért nagyon szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

gittus0924

2023. május 19.

Ennek a baba tusfurdonek nagyon eltalálták az illatát szerintem. Egyaltalan nem az a gagyi muvirag illata van, hanem tenyleg tavaszias, nagyon kellemes virag illat. Nekem a boromet nem szaritotta szerencsere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 19.

Amy31

2023. május 1.

Imádom az illatát (pedig amúgy a rózsás dolgokat általában kifejezetten nem kedvelem), de semmi más nem szárit ennyire brutálisan. Egyszer ezt már megtanultam, de nemrég egy akció miatt sajnos megint elcsábultam és azóta kenegethetem is magam vastagon testápolóval minden nap, igy hosszútávon sajnos el kell búcsúznunk. Ha bárki ismer esetleg bármit aminek hasonló illata van ne tartsa magában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

vivienkss

2023. április 18.

Az egyik barátnős nyaralásunkon találkoztam először vele és nagyon nagyon megtetszett! Azóta is a kedvenc tusfürdőmnek mondhatom😍 A szárító hatását én nem tapasztaltam, de alapvetően sincs szárazságra hajlamos bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 18.

Dana1983

2023. március 11.

Hiába jó az illata, furcsa érzést hagy a bőrön, és szárít, mint állat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 11.

Hiába jó az illata, furcsa érzést hagy a bőrön, és szárít, mint állat.

kollarluca258

2023. január 7.

Mindent utálok, ami rózsa illatú, sokáig a boltokban sem szagoltam meg, hanem először az unokatestvéreimnél találkoztam vele. A rózsa illatát egyáltalán nem lehet érezni, kicsit erőteljesebb, keletiesebb illata van számomra. Nagyon jól habzik, sokáig elég és azon kevés tusfürdők egyike, amit órákkal később is érzek a bőrömön. Nem szoktam egy tusfürdőt egymás után több flakonnal is elhasználni, de ebből akármennyit el tudnék használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 7.