Baba

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 3.

Kategória:   Tusfürdők

• Frissítő tusfürdő
  • Bodza és rózsavíz illattal
  • Bőrbarát pH értékű
  • Mindennapos használatra
  • Fürdésre és kézmosásra is használható

b.Rose57

2021. augusztus 10.

Baba hipoallergén testápolóm van, eddig más márkájú tusfürdőket használtam, gondoltam kipróbálok egy ilyet, fantasztikus illata van! Viszont ez az egyetlen pozitívum amit én mondani tudok, nekem nagyon kiszárította a bőrömet, rendesen fájt,berepedezett így nem tudtam elhasználni.Úgy néz ki az én érzékeny bőrömnek valami összetevője nem tetszik. Kár érte. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

ronnie98

2021. július 25.

Egzotikus illata van ami órákon keresztül megmarad, jól habzik, megfelelően tisztít és nem szárít. Nagyon jól esik vele a zuhanyzás, kettőt is vettem belőle! Szuper termék! 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 25.

jenni69

2021. július 16.

Annyira szeretem az illatát.Felfrissít, a bőröm pedig ápoltnak érzem zuhanyzás után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

zsazsa

2021. július 1.

Tavaszra tök jó, nyárra már én szeretem a frissítőbb illatokat. A flakon végére kicsit meg is untam. Egyébként finom illata van, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Vudubaba

2021. június 29.

Csak gratulálni tudok a gyártóknak, újra és újraveszem, teljesen ellazít és átölel ez az illat. Nagyon tetszik a csomagolása és kevés is elég belőle. Lehet rosszul emlékszem, de mintha limitált kiadásnak indult volna a dinnyés és kókuszos-csillaggyümölcsös illatokkal együtt? Akkor megijedtem, hogy kivonják és betáraztam, de akárhogy is, úgy látom sokaknak bejön, mert minden boltban nagy készlet van belőle, sosem kell vadászni rá :)

Mindig sajnáltam, hogy nálunk (viszonylag) szűkös a választék tusfürdőből és magyar gyártó kevés van, ehhez képest Franciaországban rengeteg francia márka van a szupermarketek polcain, hatalmas választékkal (Le Petit Marseillais, Le Petit Olivier, Tahiti, DOP, Cottage, Ushuaia, Cadum és még sorolhatnánk) de a Baba minőségben és az illatvariációkban is felveszi a versenyt a nyugati gyártókkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

tothedit21

2021. június 27.

Varázslatosan finom illatú tusfürdő, Baba-minőség. Egy ideig szerintem csak ezt a tusfürdőt fogom használni, tényleg Tündérkertben érzem magam, amikor zuhanyzom és még utána is... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

LynnLynx

2021. június 26.

Nagyon kellemes illata van. Jól habzik, nem szárít, bár nem is hidratál. Szeretem ezt használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

Kajmi

2021. június 7.

Nagyon finom illata van, többször megvettem már. Jól habzik, picit szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Nagyon finom illata van, többször megvettem már. Jól habzik, picit szárít.

Nanetti

2021. április 15.

Ha nem látom egy Krémmániás videóban, biztosan nem keltette volna fel az érdeklődésemet, mert ezekről az illatjegyekről azt hittem idáig, hogy nem az én világom. Hát, imádom! Az egyik legjobb illatú tusfürdő, amivel eddig dolgom volt. Szuperül habzik emellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

bdori98

2021. március 16.

Nagyon jó illata van, sokáig érződik a bőrön. Jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Nagyon jó illata van, sokáig érződik a bőrön. Jól habzik.

Színezék. Lilás piros.