Baba

Ár:   386 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 386 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2011. március 3.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 386 Ft

Baba izzadásgátló golyós dezodor. Aloe Balzsam. Ne használja sérült bőrfelületre vagy irritáció esetén!

Ár: 386 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Pecci

2019. december 6.

Viszkettem tőle, a bőröm szárította, nehézen szívódott be és foltot is hagy a ruhán. Nem igazán bírja a hőséget, mert nagyjából 4 óra múlva újra kellett kennem, de ha nem is ezt nézzük, akkor a meleg hatására büdösödik. Nincs szagelnyomo vagy izzadásgátló hatása. Legalább a tubusban még jó az illata, ez pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

dorinella

2018. július 25.

Kipróbálás kép vettem meg de annyira nem vált be a bőröm ugyan nem szárítja és az illata is kellemes ,de a hatása annyira nem jó nyáron izzad az ember és az ,hogy kb 5 órát tart a hatása annyira nem jó de azt kell mondanom h az ár mérték aránynak megfelelő

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

lobolagi

2018. január 19.

nagyon szeretem az illatát, árát és nekem nagyon bevált :) sokkal jobb mint a fújós dezodorok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

era0229

2017. december 11.

Illata nagyon tetszik, tartóssága nyáron nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Illata nagyon tetszik, tartóssága nyáron nem az igazi.

szalmonik

2016. július 2.

Nálam megbukott. Felkenés után fél órával már úgy érzem, hogy megint használnom kellene. Sajnálom,mert az illata nagyon tetszik,értékelni is csak ezt tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Malachite

2016. április 9.

Nem túl jó... Nem vagyok izzadós, és így átlagos napokon megfelel, viszont sportolásra, meleg nyári napokra felejtős, mert nem véd eléggé. Az izzadás annyira nagyon nem zavarna, mert nem jelentős, viszont a szagok ellen nem felel meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

LexaEmili

2016. április 9.

Az illata nagyon finom, az izzasztó helyzeteket nálam sem állta ki, de én még egy dezodorral sem találkoztam, amelyik kiállná a stresszes helyzeteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

kisroka7

2016. január 31.

Jó kis deo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

Jó kis deo :)

knojnoj

2015. június 2.

Nekem tökéletesen bevált.
Kár hogy aluminiumos :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Nekem tökéletesen bevált.
Kár hogy aluminiumos :(

Brigi1002

2015. március 25.

Átlagos napokra tökéletes, az illatát is szerettem, de "izzasztó" helyzetekben nem állta ki a próbát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cholesterol eo I eu 0 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.