Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A férfiaknak készült friss illatú Baba Tusfürdő hűsítő élményt nyújt. Mentakivonatot tartalmazó gél formulája gyengéden tisztítja, felfrissíti és ápolja bőrt.

Kiszerelés: 400 ml vagy 750 ml

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Kitts

2019. július 24.

Páromnak vettem, két nap után vettem észre, hogy az elég érzékeny (hófehér) bőrét használat után kicsípi, pici foltokban kipirul tőle. Ennek ellenére azt mondja, szereti, érzésre nem okoz gondot neki a menta. Én már csak kíváncsiságból is kipróbáltam, nekem (közepesen barna bőrrel) nem okoz pirosságot, istenien - néhol meglepően - frissít! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Etucic0120

2019. június 15.

Nagyon jó illat, de sajnos irritálja és szárítja párom bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Nagyon jó illat, de sajnos irritálja és szárítja párom bőrét.

Anett1224

2019. január 30.

Tényleg hűsít. Szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Tényleg hűsít. Szeretjük.

Diko84

2019. január 8.

Férjemnek vettem, de neki nem tetszik. Viszont nekem igen, sportolás után használom, mert még jobban felfrissít

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Rekaa24

2018. december 29.

Nagyon tetszik az illata, sokszor vásároltjk már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Nagyon tetszik az illata, sokszor vásároltjk már.

bettina28

2018. szeptember 15.

A páromnak ez a kedvenc tusfürdője, mindig ezt veszi újra. Az illata szerintem is egész jó, férfias viszont most nézem az INCI-jét és nem tetszik túlságosan... Most döbbentem rá, hogy az összes Baba tusfürdőnek hasonlóan szörnyű az összetevőlistája. Ezért két csillagot levonok mert nálam nagyon fontos szempont, hogy mit kenek a bőrömre. Ár-érték arányban nem rossz de nyilván ez az ára..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Zsolt8912

2018. május 27.

Nekem nagyon bejön a baba férfi vonulata, bár számomra is nagyon "hűsít", de ezt csak nyáron tudom élvezni. Könnyen habzik, jól tisztít és biztos, hogy többször veszek belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

buzavirag

2017. december 13.

A párom nagyon szerette nyáron. Kipróbáltam én is, kellemesen hűsített. Az illata nagyon jó, jól habzik, nekem, és paromnak sem okozott irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Ettike

2017. február 14.

Az "illata" valami borzasztó! Engem hihetetlenül irritált, mikor a férjem használta. A másik probléma az volt a termékkel, hogy hűsítő hatása van, ami télen nem a legjobb, valamint az érzékeny bőrét itt-ott csípte. Ha már babatusfürdő, akkor maradunk a klasszikusnál, vagy a szappan verziónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Sancsa

2017. január 12.

A férjem odavan a Baba tusfürdőkért, csak azt használ, de ezt nem tudta elviselni magán, állítólag csípte. Habfürdőként használtuk végül, de régóta megvan, s nem fogyott el. Az illata amúgy nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Barnás sárga.